Wpis z mikrobloga

Wkurza mnie taki niby dobry kumpel, co to jak dziewczyna do niego przyjedzie to nawet czasu na wiadomość odpowiedzieć nie ma, tak zajęty obrabianiem jej cipy. Ale #!$%@? go wie, pewnie to normalne.
#przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Still22lvlCrock
Tu akurat to jest zrozumiałe - jak wychodziłem z kimś, to nie używałem telefonu, bo jak z kimś się widzę to po to, aby z kimś spędzić czas, a nie aby ślęczeć przed telefonem. Dlatego też wyłączam powiadomienia.
  • Odpowiedz
@Still22lvlCrock powiedz mu to, ale najlepiej spróbuj zrozumieć. Wiem, że dla typa, który nigdy nie trzymał za rękę to pewnie nie do pomyślenia, ale dla niego to ważna sprawa, jest w to wciągnięty i bardzo podekscytowany, więc może trochę zrozumienia by się przydało? No chyba, że przemawia przez Ciebie zawiść ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Still22lvlCrock niekulturalne - raczej tak. Normalne - jak najbardziej. Jeśli zabiera mu to połowę lub więcej waszego spotkania, daj mu mocno do zrozumienia, że nie interesuje Cię coś takiego, zwiń się do domu czy coś. Prędzej czy później sytuacja się unormuje, a ziomek nauczy się lepiej planować sobie z nią rozmowy przez telefon, ale nie licz, że nie będzie z nią wcale pisał xD
  • Odpowiedz