Wpis z mikrobloga

Jak zrobić Charge Back w Revolut? Parę miesięcy temu kupowałem bilety lotnicze na przelot liniami LOT przez pośrednika z Norwegii. Wylot i powrót miał być 27-31.03.2020 czyli się nie odbyło. 3 tygodnie temu dostałem mejla że za 6 tygodni lub dłużej dostanę zwrot...da się coś w ten sposób ugrać? Na mejle nie odpowiadają.
#revolut #samoloty #lotnictwo #bank #banki #podroze
  • 8
  • Odpowiedz
@Marcinowy: jak napisali ze dostaniesz zwrot, to chargeback ci nie pomoze. nawet jakby revolut zrobil chargeback, to trwa to przynajmniej 30 dni dla Visa i 45 dni dla MasterCard
  • Odpowiedz
  • 2
@kondziuux997 Tak, przyznali mi Warunkowo jakoś po 4(?)dniach warunkowo kasę ale oficjalne stanowisko miało być w lipcu i miałem czekać na email wiec tej kasy nie ruszałem, mija lipiec, sierpień ale email nie przyszedł więc stwierdzilem ze zatwierdzone. Dopiero jakoś na początku listopada przyszedł email ze kasa zostaje u mnie i wszyskto oki jest. mBank szybko zareagował ale to pewnie dlatego że mam konto bankowości prywatnej.
  • Odpowiedz
trwa to przynajmniej 30 dni dla Visa i 45 dni dla MasterCard


@rtg_: @Marcinowy Odkopuję temat bo wysoko się wyświetla w google i może komuś pomóc.

Trafiłem na jakąś chyba fałszywą stronę do wystawiania recept i chciałem tam zamówić lek. Zapłaciłem, "Lekarz" po 15 minutach odesłał odmowę.

W revolucie wszedłem w tą transakcje, na samym dole był link to otwierania sporu. Przesłałem zrzuty z ekranu korespondencji e-mail i wysłałem do revoluta.
  • Odpowiedz
To jest zwrot warunkowy


@Marcinowy: o tym nigdzie nie wspominają, za to mam coś takiego w wiadomości:

Przesłany przez Ciebie 2023-07-03 wniosek o otwarcie sporu został pozytywnie rozpatrzony. Z chwilą wysłania niniejszego e-maila przelane 2023-07-04 na Twoje konto środki przestają podlegać zwrotowi lub jakimkolwiek zmianom
  • Odpowiedz