Wpis z mikrobloga

No to #lego złożone. Zestaw 10255 daje sporo frajdy przy składaniu; zawiera dużo szczegółów. Budowanie zajęło mi kilkanaście godzin. Gdybym nie sortował klocków i rozpakowywał je według kolejności, zapewne zajęłoby mi to mniej czasu, ale z drugiej strony co to za zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z minusów- pierwszy raz zdarzyło mi się (a trochę lego już ułożyłem), że w zestawie brakowało 2 elementów, a 2 części były zamienione na podobne. Ogólnie, jak to przy lego- zabawa przednia.
ImbirowyCesarz - No to #lego złożone. Zestaw 10255 daje sporo frajdy przy składaniu; ...

źródło: comment_1586782988jhC47slG7VnyHLmlTEnKuo.jpg

Pobierz
  • 11
@damw: "Ze względu na COVID-19 musieliśmy wprowadzić specjalne rozwiązania we wszystkich naszych placówkach aby zmniejszyć ryzyko infekcji. Jednym z rozwiązań jest zmniejszenie liczby osób, które mogą pracować w jednym momencie przy wybieraniu klocków do zamówień Bricks & Pieces. Z tego powodu zamawianie klocków jest w tej chwili niedostępne w większości regionów. Dotyczy to tylko serwisu Bricks & Pieces - wszystko inne pozostaje bez zmian. Opcja zamawiania klocków zamiennych zostanie przywrócona tak
To chyba się tyczy zamawiania takich brakujących klocków? ;/


@errorek95: moim zdaniem nie. Na stronie LEGO masz Bricks & Pieces oraz Pick a Brick. Tylko to pierwsze nie działa (a tam wybierasz sobie po prostu nowe klocki, które chcesz kupić do nowych budowli - MOC'ów - na podstawie numeru klocka).
Z tego co teraz sprawdziłem, możesz wybrać zestaw i potem z listy wybrać odpowiednie klocki z zestawu - więc może jednak
wczoraj dostałem maila, że przesyłka została wysłana. Dzięki jeszcze raz za wskazówkę jak zdobyć brakujące klocki ;)


@ImbirowyCesarz: nie ma za co. Spoko, że wysłali. Niestety wysyłają zwykłą pocztą, więc kilka dni ten list może iść