Wpis z mikrobloga

To i ja spróbuję zasięgnąć opinii. Kwarantanna i praca zdalna trwa w najlepsze, co niestety sprzyja siedzeniu na tyłku przez 10h+ dziennie. Mój obecny fotel, może nie najgorszy, ale jest już dosyć wysiedziany, poza tym przyzwyczaiłem się do znacznie wygodniejszego jaki mam w biurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zatem chciałbym coś wygodnego i ergonomicznego sobie sprawić. Podparcie dla odcinka lędźwiowego i zagłówek to must-have.
Budżet... budżet to ciężka sprawa. Chciałem szukać czegoś w granicach 1000 PLN, ale w tym momencie jestem prawie zdecydowany na model za 1800 PLN...

Moje typy na teraz:
- Unique Wau 2 (co też jest ciężkie, bo nie wiem, czy wówczas wybrać wariant z materiałem, siatką czy elastyną?)
- SPC EG450

Czyli rozstrzał cenowy między nimi ogromny...
Zwłaszcza kusi mnie ten pierwszy, ale opinie na jego temat są mocno podzielone - od mega pozytywnych po mocno negatywne.

Ktoś coś?

#fotel #fotelbiurowy #fotelgamingowy #fotelergonomiczny #programowanie #programista15k #pracbaza #komputery
  • 2
@MrGalosh: Ten SPC to jakiś chińczyk noł nejm, ładnie wygląda na początku ale po 10 godzinach dziennie za kilka miesięcy będzie wysiedziany i dość słabo wyglądający. Już bym kupił jakiś używany światowych marek, w myśl zasady kpić najlepszą używaną kilkuletnią Toyotę w świetnym stanie niż Dacię.
@MrGalosh: testowałem Wau 2 przez kilka dni, razem z Ioo WS KMD31, ostatecznie zdecydowałem się na ten drugi i z perspektywy czasu jak na fotel za blisko dwa koła to jest słabo xD ale Wau 2 był jeszcze gorsze. Zarówno wykonanie (cały plastikowy) jak i komfort siedzenia, przynajmniej w moim przypadku (Ioo jakby się lepiej dostosowywał do pleców w moim przypadku). Ale tak jak mówię, wybrałem (w mojej ocenie lepszy), a