Wpis z mikrobloga

#elitedangerous
Yamiks w swoim stylu. Oranie fleet carrierów. Ludzie oczekują na coś ożywczego, a tu dodatek w stylu second life, tfu, second grind. Jeśli ta cała "new era" okaże się czymś podobnym to ta gra już będzie tylko dogasać. Z resztą moim zdaniem ED nie jest już ich priorytetem, a jedynie stałym dopływem kredytów do finansowania nowszych rzeczy jak park jurajski i planeta zoo czy rolerkostery.
dr_gorasul - #elitedangerous
Yamiks w swoim stylu. Oranie fleet carrierów. Ludzie oc...
  • 5
@dr_gorasul: mi się już dawno rzygać chciało każdym ich kolejnym dodatkiem. Kiedyś się jarałem jak wszedł horizons. Wierzyłem, że na prawdę planują rozwijać tą grę i nie mogłem się doczekać planet z atmosferą jednocześnie rozumiejąc jakie to trudne i dając im świadomie dwa trzy lata.

Wychodziło jakieś gówno związane z powerplayem, eksploracją i tym podobne, a ja zacząłęm sobie zadawać pytanie ''kiedy wreszczie''.

Do niedawna jeszcze plułem jadem jak jakieś gówno
@dryndol: Jest nikła nadzieja że po tych betach i fali niezadowolenia zmienią jeszcze coś w tych lotniskowcach na lepsze, tak by choć minimalnie się je opłacało posiadać.

Co do zmian w eksploracji i górnictwie akurat uważam że były bardzo dobre, po prostu wszystkich zmian było za mało jak na czas który na nie przeznaczyli, widać wyraźnie że nad grą pracuje malutka grupa ludzi i ledwo wyrabia.

Jeszcze nadzieja w tym najnowszym
@Keris: no ok górnictwo wymagało zmian no i eksploracja też... nie trzeba podlatywać do każdej planety żeby ją zeskanować. To spoko.

Ale tak jak mówisz. Ostatni podryg będzie w pładnym dodatku. Jeśli to nie będzie warte wydania dodatkowych pieniędzy (czytaj atmosfera lub spacelegs bo nie wiem co innego mogło by być) to koniec będzie i tyle.

Kiedyś horizons kupiłem w ciemno i byłem zadowolony. Teraz będę czekał na opinie tuberów jak
@dryndol: W sumie cała ta sytuacja nakłania do wczytania się w forum frontiera. Ale obawiam się że oni tych płaczy z forum nie biorą pod uwagę, tak jak nie brali nigdy. Musieliby chyba wszyscy jednogłośnie tak oceniać.
@Keris: nie czytają na pewno. Liżą się jedynie po jajkach jak im na streamie brawo biją na czacie jak coś pokażą. Tyle lat developingu i nie wiedzą, że ludzie chcą planet z atmosferą. A w sumie to nie wiem... no muszą wiedzieć bo nie żyją pod kamieniem ale po prostu mieli przez te wszystkie lata wywalone.

Mówię w czasie przeszłym, że mieli świadomie bo może jednak wprowadzą wreszcie te atmosfery co