Wpis z mikrobloga

@Gimnazjum_im_znanego_papierza: bardzo prosty, bo zmiana softu to maks kilka stówek, a dołożenie turbo do twojego silnika lekką ręką więcej niż 10 tysięcy jak robisz większość rzeczy samemu xD

Zmiana softu to nie poważne modyfikacje tylko groszowa zabawa, a właśnie właściciele takich będą pierwsi do wyprzedzania
  • Odpowiedz
@Gimnazjum_im_znanego_papierza: przecież w kategorii "fabryczne gruzy do 10k" też nie jest to szybkie auto xD

Fakt faktem jak dołożysz drugie tyle to byłoby to szybkie auto, ale inne fabryczne do 10k, lub fabryczne do 9.5k i z modami za 5 stów cię porobią przyjacielu
  • Odpowiedz
@kipowrot: passat jest gównem, to prawda, ale 323i do szybkich aut nie należy. Nie chciałbym ani jednego ani drugiego xD

@Gimnazjum_im_znanego_papierza: dlaczego obrażasz się na prawdę? XD

Rzucasz hasło że do 10k jest spoko: no a ja mówię że do 10k (i to w cenie ze zmianą softu, nowymi oponami i pełnym bakiem, a kasy jeszcze zostanie) objedzie cię pasek. Pojeździsz trochę więcej, sam zauważysz xD
  • Odpowiedz
Dyskusja z @Atreyu:
- Passat Cię objedzie
- No tylko ze nie
- to porobiony Cie objedzie
- nie chciałem paska w dieslu tylko bmw coupe z R6
- to nowy Cię objedzie
xD xD xD xD xD xD xD xD xD
  • Odpowiedz
@kipowrot: napisałem że objedzie zarówno nowy, jak i stary po sofcie

Co w obu przypadkach jest prawdą, choćbyś bardzo chciał inaczej

Nie chciałbym mieć coupe które objedzie stary diesel. Lepszych sztrucli do 10k jest od groma niż bieda e46

To przecież i kiepska buda i kiepski motor xD
  • Odpowiedz
@Atreyu nie mogę tego mema: znaleźć xD
Dlatego też pewnie nie możesz mieć motocykla, bo Cię ciśnie, że auto go objedzie, ani isc na siłownię, bo koks na teściu podniesie więcej, a jak se robisz żarcie to tylko żeby przeżyć, bo Gordon Ramsay lepiej gotuje xD
  • Odpowiedz