Wpis z mikrobloga

#truelolcontent #shitwykopsays

Witaj,


Zgłoszenia w serwisie nie są jawne, dlatego też nie widzimy powodu aby udzielać informacji na temat tego kto dokonał zgłoszenie. Poinformowano nas, że nie posiadasz praw zarówno do samego zdjęcia jak i do rozpowszechniania wizerunku osoby przedstawionej na zdjęciu. Kolejna taka sytuacja zakończy się banem permanentnym.


Pozdrawiamy


Dział Pomocy


Wykop.pl

To za powtórzenie spidermanthreadu z wczoraj. Pozdrawiam.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anisek: Myślę, że wyjątek stanowi tutaj opcja taka, że ona publicznie mówi, że Ty albo wszyscy mogą wrzucać i dowolnie obrabiać jej zdjęcia - wtedy możesz się poczuć wyjątkowy i wrzucać jej zdjęcia jak i gdzie chcesz.
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: przed usunięciem wpisu powinno się mnie zapytać czy posiadam prawa do publikacji jej wizerunku a nie od razu kasować - obecny przypadek jest tylko i wyłącznie nieuzasadnioną cenzurą
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: ja widzę błąd logiczny tylko i wyłącznie w Twoim rozumowaniu - po co jest podpunkt 5.7 mówiący

Użytkownik powinien otrzymać zgodę takiej osoby na rozpowszechnianie i publiczne udostępnianie jej wizerunku.

nie ma w ogóle pytania o zgodę na to, tylko od razu jest usuwane - no sorry coś tu nie gra. Na zasadzie DOMYSŁU przyjęto, że tej zgody nie mam.
  • Odpowiedz