Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do znawców tematu. Jestem w posiadaniu dekodera PVR z Multimedii z możliwością nagrywania. Od jakiegoś czasu po włączeniu dekoder jakby próbuje się podnieść, ale to tylko tyle. Słychać charakterystyczne stukanie (wydaje mi się, że od dysku). Czy ktoś spotkał się z tym, że w dekoderze padł dysk? W związku z całą sprawą związaną z #koronawirus biura Multimedii pewnie zamknięte. Czy ktoś sam już wymienił dysk w dekoderze? Mam kilka dysków 2,5 czy może tam jest inny rodzaj pamięci?
#dekoder #informatyka
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TakiTaki: na 90% był tam HDD, więc jak najbardziej mógł się #!$%@?ć. Pewnie na dekoderze są plomby, jak je zerwiesz to tracisz gwarancję.
@Neq ten dekoder mam od ok. 4 lat. Więc gwarancji producenta już pewnie nie ma. Mam zastępczy dekoder, ale starej generacji i strasznie muli. Stąd to pytanie czy fizicznie samemu jest to możliwe. :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TakiTaki: gwarancję powinieneś mieć chyba na okres trwania umowy, ewentualnie pewnie jest jakiś zapis o wymianie sprzętu. Poczytaj w umowie, jak gwarancji nie ma ani nie masz prawa do wymiany starego sprzętu to śmiało rozkręcaj