Wpis z mikrobloga

@siodemkaxx: no ja kumam czarny humor ale 9/10 wielce CZARNEGO contentu jest po prostu słaba i najczęściej bez sensu. Taka sztuka dla sztuki, na zasadzie EJ ALE JAZDA BĘDZIE JAK PAPIEŻOWI #!$%@? DORYSUJE XDD OJAA MATI ALE HARDKOR XDDD.

Chyba że tu chodzi po prostu o wywolanie kontrowersji i bólu dupy - tylko że nie nazwałbym tego czarnym humorem tylko zwykłą prowokacją.

Ten filmik jest po prostu slaby i nieśmieszny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Ryboflawina: ach no tak, bo ktoś może cynicznie 10 lat robić politykę na trupach, robić bohatera z ofiary wypadku, odstawiać cyrk i nie można nawet się do tego odnieść żartem, bo "podziały" i hur dur robienie sobie jaj ze zmarłych.
Nie to nie ma nic wspólnego z ofiarami, a wszystko z cyrkiem jaki z tej tragedii zrobili Kaczyński z kolegami.
Nie lubiłem Kaczyńskiego już przed wypadkiem, ale autentycznie było mi
  • Odpowiedz
Ten kraj już nie będzie jednością, conajmniej jedno pokolenie musiałoby minąć żeby to co się #!$%@?ło w te 10 lat poszło w zapomnienie.


@Corranh: Z twoim podejściem to i 100 lat będzie za mało. Jesteś tyle samo warty co Ci co chodzą na miesięcznice
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siodemkaxx: oni byli pierwsi ;) ja wtedy myślałem sobie że trochę przesadzają ale inteligentny człowiek nie schodzi do pewnego poziomu.
Możesz sobie stać w rozkroku ale prawda jest taka że conajmniej 30% Polaków to są debile z którymi nie chciałbym mieć nigdy życiu nic wspólnego.

Nie martw się. Mnie tam z wami nie I nie zamrożą wracać więc moje podejście nie ma znaczenia, ale to nie zmieni faktów. Polacy się
  • Odpowiedz