Wpis z mikrobloga

@FeyNiX: Skąd pomysł, że zależy mi na ruchaniu? Gdyby tak było, to bym badoo założył. Żony nie szukam, ale seks nie jest dla mnie priorytetem. Tym się różni człowiek od kobiety, że potrafi panować nad swoimi pierwotnymi instynktami.
  • Odpowiedz
@FeyNiX: Mylisz Tinder z Badoo. Na Tinderze masz szansę poznać dziewicę, która szuka męża i nie da ci za szybko. Ani na trzeciej, ani na piątej. Choć większość dup na tinderze szuka kasy i ruchania, co naturalne.
  • Odpowiedz
Na Tinderze masz szansę poznać dziewicę, która szuka męża i nie da ci za szybko.


Choć większość dup na tinderze szuka kasy i ruchania, co naturalne.


@Adwokat_Boga: To w końcu szukają stabilizacji czy sponsora i/lub darmowego ruchania?
  • Odpowiedz
Różnie. Jak nie masz konta, to sobie załóż. Nie ma obowiązku spotykać się z poznanymi tam zwierzętami. Ja się jeszcze z żadną nie spotkałem.


@Adwokat_Boga: Kiedys założyłem i wykasowałem.Ta apka to lipa bo u mnei było tak ze po zdjęciach zainteresowanie znikome, nawet par nie miałem a przez 3 tygodnie może z 10 polubień. Natomiast na żywo akurat na brak atencji nie narzekam. Po prostu kiepskie zdjęcia których nie potrafię robić
  • Odpowiedz
@FeyNiX: Badoo to syf i kiła. Ale Tinder nie lepszy. Jak laska ma konto na Tinderze, to na 95% na jakiś sposób mocno jest #!$%@?. Czy po prostu IQ złotej rybki, czy 4-letni gówniak. Poznałem raz idealną kandydatkę na żonę, natomiast była nudna. Nie miała własnych opowieści poza szpitalnym życiem. Związała się z archeologiem. Zaimponował jej tym, że robi doktorat i był w Egipcie i miał zdjęcia z murzyniątkami. #!$%@? mać.
  • Odpowiedz
@monalisa2211: Trzeba też wiedzieć, dla kogo jest reklama przeznaczona. Ja serio mam #!$%@?, że ona jest z ASP, a nie AGH, więc mogłaby lepiej. Ma taki tyłek, że mogłaby mi wmówić, że ona jedna jedyna nie robi dwójki i bym uwierzył na początku.
  • Odpowiedz