Wpis z mikrobloga

@kryniu: ależ żaden problem iść o 12 stanąć w kolejce, gdzie dzis sklepy do 13
Albo stanąć o 8 w kolejce do Lidla wokół całego parkingu i o 10 być już tuż tuż przed drzwiami, ale stare baby muszą wejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Albo stanąć o 8 w kolejce do Lidla wokół całego parkingu i o 10 być już tuż tuż przed drzwiami, ale stare baby muszą wejść


@SVP1: no i w czym problem? O 12 wtedy wejdziesz jako pierwsza
  • Odpowiedz
  • 20
@SVP1 wy młodzi to wygód tylko szukata! Człowiek za komuny stał 10 godzin i nie narzekał. A teraz wszystko by od razu chcieli, bez kolejki, jak kiedyś. Kiedyś to było! ( ͠° °)
  • Odpowiedz
  • 0
@kryniu #!$%@? biedronki i lidle są do 24 xD

Ja już normalnie nie chodzę, tylko w nocy, bo fajniej i nikogo nigdy nie ma. Maks 2 osoby poza mną i kajzerkami...

A na bombie się najlepiej wtedy chodzi
Pozdrawiam i polecam ten tryb życia
  • Odpowiedz
ależ żaden problem iść o 12 stanąć w kolejce


@SVP1: gorzej, jak jest jak u mnie na poczcie - w soboty otwarte 9-12, z czego 10-12 tylko seniorzy, przed długim weekendem, a listonosz śmieszek w piątek cyk awizo ( ͡° ͜ʖ ͡°) 8:40 i już 70 osób w ogonku co dwa metry, na szczęście nie wywalali po 10 tylko seniorów puszczali bez kolejki.
  • Odpowiedz
@kryniu: wczoraj jadę na działkę, ale patrzę, a tu Żabka otwarta bez kolejki, to myślę sobie, że szybko zrobię już zakupy, skoro taka okazja - wchodzimy we dwójkę do środka, a tam baba drze ryj, że halo halo, ale już po 10 i tylko 65+... xD no i tyle było zakupów...
  • Odpowiedz