Wpis z mikrobloga

@Rafal90:

Nie, nie siedzę na wykopie, żeby się chwalić, że mam lepiej. Natomiast lekko mnie przeraża fakt, że w Polsce zakazują ludziom chodzenia na ich działki, to chore i bezsensowne. Nie musisz się spinać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@erni13: Powiem Ci szczerze że prawie codziennie jeżdze na działkę i spaceruję po okolicy oczywiście z zachowaniem odstępów itp. moi znajomi również wychodzą z domu kiedy mają potrzebę i nie spotkałem się aby ktoś miał jakiekolwiek problemy. To że pojawiają się jakieś pojedyńcze przypadki nadgorliwości policjantów nie znaczy że tak teraz wygląda u nas życie a wykop nie jest najlepszym źródłem informacji.
  • Odpowiedz
  • 1
@kaaban a ja na swoją działkę mam akt własności. Policja ostatnio chciała wejść to powidzialem im że teren prywatny. Tak jak by was chcieli z własnego podwórka wygonic
  • Odpowiedz
@r2r2r2o: W Polsce nawet na własnej działce nie można posiedzieć? XD


@erni13: No właśnie to nie są własne działki bo to są tzw. RODy czyli miasto ci umożliwia przebywanie na tej działce trochę na zasadzie jak przebywanie w parku i tak naprawdę poza sadzeniem kwiatków tam nic nie można, a władza może w każdej chwili zrobić z tym terenem co chce...
  • Odpowiedz