Wpis z mikrobloga

ostatnio dużo pisałem z różnymi ludźmi na 6obcy. Fajnie tak popisać z kimś tak szczerze o czymkolwiek a po wszystkim tak porzucić kontakt. Pomaga się zdystansować hah
Z czasem może to co mnie boli przestanie mieć takie zaczenie dzięki czemu już będę mógł się w 100% skupić na przyszłości. A i teżfajnie znaleźć kogoskto podobnie myśli ewentualnie skonfrontować z kimś poglądy. O dziwo tam nie siedzą same walikonie i puste atencjuszki. Wystarczy pokazać dobre podejście do rozmowy na samym początku :)
  • 3
@Zvalin: nieprawda. Wystarczy mieć ciągle neutralne podejście w kazdej rozmowie na początku a potem wykazać inicjatywe. Jeśli ktoś nie odbija za bardzo piłeczki z entuzjazmem to zaczynasz go traktować tak samo. Wiele z nich raptem w takim momencie zaskakuje i znikaja ich uprzedzenia że możesz mieć wobec nich jakieś złe intencje ^^ I zaczynaja sie zachowywac bardziej jakby bez tej 'maski'
@Nizax: Może wogóle nie mam do tego portalu szczęścia, ale zwykle naprawdę odpowiadam entuzjastycznie i wylewnie, a druga strona napisze co najwyżej "mhm" albo "ok". Ciężko tak o czymś gadać chociaż musze przyznać ze dzisiaj mi sie poszczęściło, pisze z jakaś koleżanką już 3 godzine.