Wpis z mikrobloga

Czytam sobie z nudów brednie które tutaj masowo wypisujecie. Obserwuję jak podżegani przez prowokatorów zaczynacie już zachowywać się jak bezmyślny motłoch. Blokowanie numeru alarmowego telefonicznym DDoSem?! Serio?!
I równocześnie zauważam coś oczywistego, czego wy nie chcecie dostrzec.

Jesteście tchórzami jojczącymi i ujadającymi w necie a równocześnie nie macie nawet na tyle odwagi żeby wyjść do lasu na spacer xD Bo przecież mandaty xDDD

Jak już tak bardzo chcecie walczyć z "kaczystowskim reżimem" to wam pomogę.

Na początek musicie wyhodować sobie jaja, tudzież jądra. Będą wielkości orzeszków ale zawsze lepsze takie niż żadne.

Oto plan rewolucji dla wypok peel:

Idźcie na spacer! Do parku, do lasu, na łąkę, nad rzekę!

Zamiast kwękać w necie aktywnie pokażcie że macie gdzieś kretyński zakaz spacerów.

Ten zakaz jest kretyński. I tylko takie lemingi jak wy się nim przejmują.

Zatem zamiast kwękać w necie że "Babcie chodzą na bazarki! Przez to wszyscy umrzemy!" zrozumcie że ta przysłowiowa "stara babcia" ma swój rozum i w przeciwieństwie do was - charakter i odwagę. Ona dobrze wie jak należy unikać zarażenia. W Radiu Maryja eksperci jej wyjaśnili o co kaman i co można a co nie można. Dlatego podchodzi do tej sytuacji ze spokojem i nie daje się zwariować.

Tylko wy dalej obsrani, pozamykani w domach dzielnie walczycie zza monitorów xDDD

Mam dwie prośby:

1. Gdyby ktoś jechał na spacer samochodem (bo np. miejscówka trochę dalej jest) czy rowerem to proszę zwracać uwagę na... żaby. Akurat wyłażą. Za chwilę sporo będzie na niektórych drogach.

2. Jak już jakąś przypadkiem przejedziecie to nie panikujcie, nie hamujcie gwałtownie, nie zachowujcie się jak... wy. Chodzi o ogólną świadomość a nie jedną żabę. To tylko płaz, nie ma co rozbijać auta czy stwarzać zagrożenia dla innych bo "żabcia umarła". Umierają tylko ludzie i pszczoły. Reszta zwierząt ginie, pada, zdycha (tak wiem, pisząc "zdychają" udowadniam że jestem psychopatą i świrem, nienawidzę zwierząt, mam wąsy, mieszkam w kieleckim i ożeniłem się z nieletnią kuzynką. Rozgryźliście mnie xD)

Pierwsze 5 mandatów w sumie bym wam chętnie opłacił. Nie tylko z tego powodu, że nie wierzę żebyście je dostali xD Niestety nie podejmę się bo wiem że są tutaj również prawdziwe szuje i prawdziwe trole. Dla których byłaby to idealna okazja żeby zorganizować inbę i hucpę. Np. celowo prowokując policjantów czy leśników. Także nie zaryzykuję. Aczkolwiek chętnie rozważę opłacenie jeśli ktoś przedstawi swój mandat, uwiarygodni się i poda okoliczności otrzymania.

Wykopowi buntownicy... was chyba wszystkich w malusich próbówkach malutkimi pipetkami poczęli xD

Ja jak wiadomo jestem pisowczykiem xDDD (nie naprawdę ale według minusów) I ten, łażę po lesie codziennie bo w rzyci mam ten kretyński zakaz.

To jak, zdobędziecie się na akt obywatelskiego nieposłuszeństwa?

Na dobry początek:

https://www.youtube.com/watch?v=2j1VAjQeXGM

Gotowi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)