Wpis z mikrobloga

Jakie zestawy broni uzywacie w Warzone?

Ja na poczatku levelowalem m4a1 i swietnie mi sie tym gralo, az zaczela sie robic zbyt ciezka i w sumie teraz dobrze mi sie nia gra na srednim-dalekim dystansie, ale jest slamazarna na krotkim dystanie zarowno przy celowaniu jak i bieganiu.

W Plunder bardzo fajnie mi sie gra zestawem Mp5 do szybkiego biegania i krotkich dystansow i ciezka M4 na dluzsze dystanse.

Snajperek nie mam w ogole wylevelowanych wiec jedynie Karem gralem od czasu do czasu w kombinacji z m4/mp5 ale dosc przecietny ze mnie snajper.

Widzialem, ze duzo ludzi poleca Mp7 lub Auga na krotkie dystanse, Mp7 mam niemal podlevelowane do testow, ale do Auga brakuje mi sporo leveli.

Probowalem m13 uzywac na dluzsze dystanse, ale brakuje mi kilka levelow najdluszej kolby, ale bez tego dosc srednio sie tym strzelalo do tej pory.

#warzone
  • 14
  • Odpowiedz
Jakie zestawy broni uzywacie w Warzone?


@prodigi: Taki jaki lubię - czyli M4 który jest sprzętem dość uniwersalnym i dobrą bazą do zrobienia para snajperki bądź do czegoś na krótkie dystanse. Należy pamiętać, że na początku w multi M4 była bronią OP i musiała dostać kilkukrotnie downgrade'a.

Reszta broni, szczególnie PMki to raczej do specyficznych przypadków - takie MP7 się spisuje idealnie do 10 metrów, więc jest bronią idealną dla kogoś
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prodigi: ogólnie wykorzystałem darmowy weekend i wylevelowałem m13 i HDR i dla nie to jest idealny zestaw. Ogólnie fajnie mi się lata z mp7 ale trzeba do niej tłumika monolitycznego żeby nadawała się na dłuższy dystans
  • Odpowiedz
@prodigi: Co do zestawów to za długo wymieniać, ale pograłem sporo więc może opiszę po prostu bronie którymi mi się dobrze pykało, może komuś się przyda.

AX50 - dobra snajperka do "statycznego" snajpienia jak głupio to nie brzmi, grało mi się nią lepiej niż HDR z uwagi na to, że jest mniej mułowata gdy jednak trzeba dojechać, a opad kuli który HDR ma odrobinę lepszy mi nie przeszkadzał. Moja podstawowa snajperka
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prodigi: tak, imo jakoś tak mi się lepiej gra. W moim odczuciu celniej trafiam m13 i pomimo iż na papierze ma mniejszy dmg to więcej kul trafiam i przez to mam mniejszy ttk
  • Odpowiedz
@Ghostur: W takim razie musze dzisiaj wbic ta MP7 do konca i potestowac.

W M4A1 bez tlumika w wersji na long range?

Preferujesz Ranger Grip od Commando? Mi jakos commando bardziej lezy pod katem recoila.

AUGa i AK wlasnie chcialbym potestowac, ale minie sporo czasu nim wbije jakies sensowne lvle u nich.
  • Odpowiedz
@prodigi: Nie no jest muzzle brake do większej kontroli na long range. Ranger na papierze wygląda lepiej. Nie testowałem commando w grze, ale patrząc na staty to zyskujesz odrobinę mobilności, kosztem zasięgu i celności. Ale to są drobne różnice, więc myślę, że to i to jest git. MP7 testuj, absolutny król. Ja wbijałem ak i auga na tym darmowym weekendzie. Są ok, ale bez szału. Jeśli miałbym skupić się na jednym,
  • Odpowiedz
@prodigi: Na moim przykładzie:

#1 Jak cały team leci na perku Duch to gram RAM7 + jakieś znaleźne SMG.
Jak złapie drugi darmowy loadout to podmieniam sobie znaleźne SMG na moje MP7.

#2 Jeżeli team gra na mieszanych perkach to RAM7+MP7 lub RAM7+AX50 choć przyznam że levelowanie snajperki idzie mi słabo. Ja jestem jednak z tych co dojeżdżają typów a nie siedzą w krzaku z lunetą.

Do tego C4 + Czujnik
llMarioll - @prodigi: Na moim przykładzie:

#1 Jak cały team leci na perku Duch to ...

źródło: comment_1586538922XJHNppiOsgkjjZ5WzhkwmV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ll_Mario_ll: Ram7 mam sporo do podlevelowania, ale ze teraz wypada ze skrzynek to moze zleci jakos szybciej.

Co do mp7 to jestem zaskoczony, ze uzywasz celownika, skoro to ma byc glownie na krotki dystans.
  • Odpowiedz
@prodigi 1. Kilo + .357,
2. AK + .357,
3. Grau+ HDR,
4. MP7+ HDR/EBR.

Kolejność przypadkowa, ostatnio najlepiej gra mi się Grauem.
AUG kompletnie mi nie podchodzi, ma spory odrzut i średnią szybkostrzelność. Jest mam kontrolować odrzut to wolę AK.
RAM - przereklamowany
  • Odpowiedz