Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z tu obecnych dostał mandat, za bieganie, mycie samochodu, przemieszanie się, sranie w lesie czy za cokolwiek innego głupiego w ostatnim czasie?
Bo mam wrażenie, że kilka osób natknęło się na panów policjantów którym władza uderzyła do głowy i teraz biją pianę. Ilu was jest? Tak serio pytam.
Jeżdżę samochodem jakieś 100km dziennie mijam czasami patrole, ale też mijam uprawiających sport ludzi, bywam na myjni, widzę ludzi na spacerach i w sumie jeszcze mi się nie zdarzyło.
#koronawirus #policja #mandat
  • 6
  • Odpowiedz
@ArekKacz: no to są skrajne wypadki. Jeden posterunkowy się wychylił w Olsztynie i już inba na całą Polskę.
Keep calm i nie grupować sie.
Koleś który dostał 12 tys za jazdę na rowerze zaliczył już kolejne ostrzeżenie
  • Odpowiedz
@ArekKacz: Ja w Wawce rownieze, tankuje, myje fury, zmieniam opony, szwendam sie bez celu po godzine albo dwie jak mam cza bo lubie i nie spotkalem sie nawet z pytaniem zadnym od patroli ani nie widzialem zeby kogokolwiek trzepali... co prawda nie widze tez jakis imprez czy nawet wiekszych grupek, ale pojedynczo albo parami to ludzie zdaja sie robic co chca bez przypalu... Natomiast patroli samych w sobie widze sporo...
  • Odpowiedz
@ArekKacz: pierwszy raz bede miał sprawe karna, za to ze mam prawo wyjsc i sie przewiwtrzyc! Byłem nad prywatnym zbiornikiem i obok byl las przechodziłem przez las bo dołem zbiorniku sie nie dalo i nagle policja wyjezdza z lasu i jedzie po dziurach myślałem ze nie do mnie a jednak. Policjant sie nie wylegitymowal ani nie podal stopnia. Policjant nie uzywal rękawiczek oraz nie szanowal sprzetu bo ma taki obowiązek. Felgi
  • Odpowiedz