Wpis z mikrobloga

@matka19002: protip jest taki, że 520/820 to stare modele garmina, powolne, irytujące na co dzień i sprawiające wrażenie mocno przestarzałych w stosunku do nowych modeli (530/830) i sprzętu od Wahoo.

Ja zmieniłem 520 na Bolta i niedawno na 830, mogę bolta szczerze polecić.
@matka19002: tak, w Bolt nie da się przewijać, chyba w Roam dopiero to ogarnęli. Ze skalowaniem jest też taki problem, że Bolt wyświetla tylko część trasy, np 10km i jak oddalisz za bardzo to jest ucięte. Jedno i drugie nie jest specjalnym problemem, bo masz mapę w aplikacji na telefon.

A czemu zmiana? Znudził się. No i wkurzało mnie to, że przez pół roku Live Segmenty Stravy działały jak chciały (podobno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mietkomietko: aktualizacja: bateria super, gps potrafi się zgubić w lesie na podjeździe i pasuje czujnik prędkości montować. Domyślny uchwyt z kawałka plastiku rozwalił się bardzo szybko, nawet nie wiem kiedy. #!$%@? się zaczepy i nie miałem możliwości zamontowania licznika. Na szczęście ktoś w firmie Lezyne poszedł po rozum do głowy i można kupic już nowe plecki z zaczepem już metalowym https://zakupyrowerowe.pl/obudowa-tylna-do-licznika-rowerowego-lezyne-mega-x,3,32279,32583
matka19002 - @mietkomietko: aktualizacja: bateria super, gps potrafi się zgubić w les...

źródło: comment_1606544087C2weDFUfiqf3ZKqa0gdQMi.jpg

Pobierz