Wpis z mikrobloga

We wsi Kolenkowcy na Ukrainie kobieta, która wróciła z Włoch nie zastosowała zalecanej kwarantanny i zaraziła korornowirusem nie tylko całą swoją rodzinę, ale także 15 mieszkańców wioski. W rezultacie czego zebrani wieśniacy postanowili spalić jej dom i wyciąć w pień całą rodzinę. Na kolanach i w łzach kobieta nagrała na telefon błaganie do swoich rodaków: „Zabijcie mnie, rżnijcie, jeśli to w czymś pomoże, tylko nie zabijajcie moich dzieci i wnuków. Błagam u Was wybaczenie”. Dziennikarzom powiedziała, że nie może wyjść z domu i kończą się u niej zapasy żywności. Przyrzekła, że już nigdy jej noga nie stanie na włoskiej ziemi.

https://360tv.ru/news/mir/ukrainka-s-koronavirusom-na-kolenjah-poprosila-proschenija/?utm_medium=exchange&utm_source=lentainform&utm_campaign=news&utm_term=1281179&utm_content=8418419

#ukraina #koronawirus
  • 38
  • Odpowiedz
Tak, tak to wszystko jest ruska propaganda. Zwłaszcza tutaj:


@oydamoydam: Nie pisałem że wszystko. Podałem dwa konkretne przykłady i do nich się odnosiłem. Nie majac argumentów Ty wrzucasz inne zdarzenie o którym tu nie pisałem. Nie wiem po co te manipulacje.

Tak, tak bywało już tak w historii Polski. Niejednokrotnie od wpływem nacjonalistycznych organizacji zbierano chłopów w kupy w celu wymordowania innych chłopów o innych poglądach, zwłaszcza bywało tak na wschodzie
  • Odpowiedz
@szurszur:

Podałem dwa konkretne przykłady i do nich się odnosiłem. Nie majac argumentów Ty wrzucasz inne zdarzenie o którym tu nie pisałem. Nie wiem po co te manipulacje.


Podałeś swój przykład, ja podałem swój.

O tym nie pisąłem wyraxnie nie w kontekscie 'chłopi', ale 'narodowcy'. A nawet narodowi prawicowi historycy przyznaja, że tak było. Przecięz jeden z motywów wybielania Burego to narracja, że jego oddział wymrodował białoruskich chłopów za ich poglądy.
  • Odpowiedz
Podałeś swój przykład, ja podałem swój.


@oydamoydam: Ale podąłes go sugerując, że ja twierdizłem ''Tak, tak to wszystko jest ruska propaganda.'' a to nieprawda. Czyli przykład nie odnosi się do mojego wpisu.

No tak, Bury jest jak UPA, Polacy popełnili takie same zbrodnie jak Ukraińcy, ale przecież tego nie napisałeś


@oydamoydam: Kompletnie nie rozumiesz tego o czym ja pisze. Nie zrównuję tu rozmiarów zbrodni tylko pokazuję, że ten
  • Odpowiedz
@szurszur:

Kontynuujesz ten wątek nie wiem po co. Aby rozwodnić temat?

Fakty są takie, że baba na Ukrainie boi się rezunów. Gdyby bała się leśnych trolli to wklejając tą informację dodałbym tag heheszki i pisał o pomylonej babie. Ale ona boi się rezunów na Ukrainie i to nie są heheszki.

Tak samo jak te polskie kobiety z Lublina z wklejonego przez mnie linku wiedzą już, że na Ukrainie mieszkają też rezuny
  • Odpowiedz
Kontynuujesz ten wątek nie wiem po co. Aby rozwodnić temat?


@oydamoydam: Jezeli piszesz nieprawde przypisujac mi coś czego nie pisałem to nie dziw sie, że kontynuuje temat.
Mnie wystarczy że się otwarcie przyznałeś do popierania wymyślonych informacji gdy pasują pod Twoje poglady.
  • Odpowiedz
Mnie wystarczy że się otwarcie przyznałeś do popierania wymyślonych informacji gdy pasują pod Twoje poglady.


@szurszur: No tak, na Ukrainie nie ma tej baby ani rezunów. Ale przecież ty tego nie napisałeś i ja przypisuje ci nieprawdę. Tak? Nie? Już nie wiem o co tu chodzi. Ale wiem, ze pewnie właśnie o to ci chodziło.
  • Odpowiedz
No tak, na Ukrainie nie ma tej baby ani rezunów. Ale przecież ty tego nie napisałeś i ja przypisuje ci nieprawdę. Tak? Nie? Już nie wiem o co tu chodzi. Ale wiem, ze pewnie właśnie o to ci chodziło.


@oydamoydam: Przecież sam do innej osoby pisałem, że ta kobieta jest - czyli znowu insynuujesz za braku argumentów.
O co mi chodziło tęz pisałem. Skad info o tym, że jakaś grupa ludzi
  • Odpowiedz
Nawet jeżeli nie są to same orsyjskie strony to jedynie streszczaja to co na filmie a mieszkańcy zaprzeczaja, że mieli zamiar palić jej dom.


Baba na filmie ryczy, że chcą zabić jej wnuczki, Wnuczki jak i baba nie mogą spać ze strachu po nocy. Baba cała roztrzęsiona twierdzi, że wcześniej właśnie takim mordem grozili jej sąsiedzi.

Baba istnieje, siedzi i ryczy. To fakt.

@szurszur: wie, że baba jest prawdziwa, i płacz
  • Odpowiedz
i płacz jest prawdziwy i jej strach.


@oydamoydam: O tego nie wiemy. Ona równie dobrze może lamentowąc pod publikę celowo podrasowując groźby żeby zyskac rozgłos. Kobiety to potrafią sam widziałem takie przedstawienia i w necie i nawet na zywo.
Oczywiscie Ty wszystko łaczysz z banderowcami i nie dopuszczasz, że jej strach moze wynikac z czego innego - tymczasem w każdej chyba wiosce w Polsce jezeli ktoś rozniesie koronawirusa przez lekcewazenie zasad
  • Odpowiedz
tymczasem w każdej chyba wiosce w Polsce jezeli ktoś rozniesie koronawirusa przez lekcewazenie zasad i pozaraża dzieci (a tak było w przypadku tej kobiety) tęz może w nerwach powiedziec kilka słów groźby.


@szurszur:
Tak, tak to w Polsce baby się boją polskich rezunow rezajacych dzieci 80 lat temu.

I ludzie myslacy jak Ty tęz powiedza, że strach wynika z tradycji mordów na Żydach i bedzie to taka sama propagandowa wrzutka jak
  • Odpowiedz
@oydamoydam: Jeżeli ja jestem porukrainskim to Ty jesteś prorosyjskim.
Jak można być propolskim i wrzucac po raz kolejny jakiś nius podrasowany przez rupropagande? I jeszcze twierdziesz, że nawet jak ktoś sobie cos wymyslił w tekscie to jest ok.

Nie pamiętam nikogo komu to wytykałbym wiecej razy na wykopie. Nawet ze dwa razy dawniej sie zreflektowałeś i usunąłeś wpisy. Ale czesto zostawiasz i jeszcze sie kłócisz, ze skoro jest ua w domenie
  • Odpowiedz