Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak mając 6 lat śmiałem się ze ś.p. dziadka jak oglądał sejm w telewizji, wściekał się i #!$%@?ł na wszystkich.

Potrzebowałem jedynie niecałych 26 lat życia, żeby dojść do tego levela. Oglądam wypowiedzi rządzących i #!$%@? tak samo jak dziadek w 2000 xD #truestory #koronawirus
  • 52
  • Odpowiedz
  • 0
@zielonzielon To jest najlepsze, nie raz jak dziadek na kielicha zawołał w piątek czy sobotę to żeśmy dyskutowali oglądając co się w Polsce dzieje, dziadek tego zdania że każda partia to ci sami, czy to prawica czy lewica
  • Odpowiedz
Może właśnie tak to działa, zostaliśmy zaprogramowani do dissowania "#!$%@?ów złodziei"


@zielonzielon: To raczej tak, że jak miałeś 6 lat to kontrolę nad twoim życiem mieli rodzice, dziadkowie i mogłeś co najwyżej być zły na nich że nie pozwalają ci grać na konsoli. Teraz jesteś niby samodzielnym, dorosłym człowiekiem a i tak inni ci mówią jak masz żyć, co może a czego nie możesz robić. Tylko tu różnica jest taka,
  • Odpowiedz
@visionsense: Nie pamiętam jak było w tamtych czasach szczerze mówiąc, ale wydaje mi się, że tak jak mówisz te dwie telewizje były bardziej podzielone tematycznie i znaczenie programu drugiego było większe.
  • Odpowiedz
Oglądam wypowiedzi rządzących i #!$%@? tak samo jak dziadek w 2000 xD


@zielonzielon: i tak samo wciąż wygląda gówniana sytuacja w kraju.
Z dziada pradziada, na syna i wnuka nic tylko #!$%@?ć na rządzących ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz