Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ja pieprze ludzie serio dają #!$%@? o to jakiego pada wypuściło sony xD jakie to ma znaczenie? Będziecie się ruchać z tym padem czy go sobie w ramke wstawicie i powiesicie na ścianie? To narzędzie które ma spełniać określoną funkcję w tym przypadku obsługiwać gry. Jak tv kupujecie to też zwracacie uwagę na to jak wygląda pilot?
#playstation #ps5
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ice_breaker: ja tam miałem ból dupy że do Samsunga Q70 mi dali gówniany plastikowy pilot gdzie dwa lata wcześniej moja matka dostała do najniższego modelu ten fajny metalowy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@ice_breaker Ale jak oglądasz telewizję kilka godzin, to pilota użyjesz tylko kilka razy np do zmiany kanału itp i oglądasz dalej bez interakcji z pilotem. Natomiast pada trzymasz w rękach i używasz przez całą sesję #!$%@? w gierki. Więc wygląd i wygoda tego pada jest zajebiście ważną sprawą.
To narzędzie które ma spełniać określoną funkcję w tym przypadku obsługiwać gry.


@ice_breaker: Durni ludzie! Jak mogą kierować się wyglądem kupowanego samochodu, dopasowywać elementy garderoby, do fryzjera chodzić, ściany malować, meble dobierać, ogródek pielęgnować - no wszystko to jest nieistotne, bo przecież liczy się tylko praktyczność! No szokujące, że ludzie wolą ładne rzeczy od brzydkich.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tarec: no chyba Cię trochę poniosło z tym porównywaniem wyglądu pada do wyglądu samochodu czy wystroju mieszkania no bo już nie skomentuję porównania wyglądu pada do wyglądu człowieka :D