Wpis z mikrobloga

Nie bijcie, ale muszę coś wyznać. Do tej pory popierałem Dudę - prezydent średniej jakości, ale w tym państwie z gówna i dykty spisywał się całkiem dobrze. Niestety dopiero obecne wydarzenia i jego kretyńskie parcie na wybory pokazały mi jak #!$%@? jest to polityk. Teraz mam dylemat na kogo głosować - PiS odpada, bo to co #!$%@?ą przechodzi już od dawna ludzkie pojęcie. Koalicja? Zbiór klaunów bez konkretnego programu. Hołownia? Parcie na szkło ma ogromne ale też wygląda na to, że jego program opiera się na standardowym "PiS zly"... Ten kraj to gówno :(

#polityka #koronawirus #wybory #gozkiezale
  • 10
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: to może baszar al-asad czyli kamysz nie wiem jakie ma poglądy, ale to jest taki fajny facet, po prostu fajny gość chętnie bym się z nim napił wódki, ale #!$%@? dba o zdrowie i chodzi wcześnie spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Vladimir_Kotkov ciężko oceniać programy kandydatów, którzy nie mają możliwości prowadzenia kampanii i pokazania swojego zdania na różne tematy. Każdy obecnie to anty-pis, bo w sytuacji gdy PiS robi to co robi i to z taką intensywnością, to ciężko coś innego komentować i prowadzić odrębną dyskusję.

Musisz też pamiętać, że wybory prezydenckie są na jedną osobę, a nie proporcjonalne. Tym samym nigdy nie będziesz miał komfortu głosowania na osobę która odpowiada Twoim
  • Odpowiedz