Wpis z mikrobloga

Panie Duda Polacy pana wcale nie szanują pan ich kupił za 500+ a to ze pana witają to się boją, że im pan zabierze te 500+ a nie to, że szanują. To są zwykli i prości ludzie, którzy by nie zarobili mając dwoje czy troje dzieci. Pan Polaków rozleniwił a nie to, że szanują. Jestem emerytem i jak pan daje mi trzynastą pensje to mam się przed panem kłaniać jak mam pana i ta trzynastą pensje gdzieś i takiego prezydenta, który niema własnego zdania i jest marionetką w rękach Kaczyńskiego. Jak to jest możliwe, że prosty poseł partii PIS rządził całym krajem i kłaniają się przed nim jak przed bogiem? Kiwnie palcem a wszyscy leżą przed nim plackiem a tych, co ma w partii prości ludzie, co by wżyciu prywatnym niczego nie osiągnęli a Kaczyński takich prostaków potrzebuje, kto mądrzejszy tak jak teraz nadeszły czasy z tą choroba to odchodzą z partii niż maja iść siedzieć a to jeszcze przed wyborami to różnie bywa a ilu umrze i zachoruje kalekami zostając. Dobrze wymyślili, że wybory odbędą się korespondencyjnie, ale do skrzynki trzeba dojść kilometr a może półtora a choroba nie śpi zgrupowanie ludzi będzie tylko ciekaw jestem, kto za to będzie odpowiadał a na pewno nie Kaczyński, bo jest tylko posłem a żądzą inni, co są głową państwa oni odpowiadają za wszystko a niech pan prezydent pamięta o art. 145 Kons. To na razie po wyborach a interesuje się zagranicą. A kto z Polaków szanuje prezydenta chyba ci co się boja że im zabierze 500+. @henrykxx56: