Wpis z mikrobloga

  • 1
@efilista prawdę xD na pewno nie w call center tylko w zawodzie którego się uczę na studiach xD pytanie chyba było dla samego zadania, bo wszystkie CC były obładowane w 90% studentami więc zdawali sobie sprawę, że to zarobek tylko na piwo czy papierosy
  • Odpowiedz
  • 1
@Volli fundusz świadczeń społecznych. Obowiązkowy fundusz na pierdoły typu paczki na święta i inny szajs. Jakoś go trzeba wydać więc zwykle leci na multisporty, bilety do kina i owocowe czwartki.zapytaj w kadrach co oni robią u was
  • Odpowiedz
albo co chce Pan robić za 5 lat? Tfu!


@Pan_Mysz: @efilista: Kiedyś dostałem takie pytanie i wymyśliłem, że chciałbym zostać menadżerem projektu dla całego kraju, a rekruterka, że nie, bo pan Mateusz (siedział obok dyrektor z tej firmy) zajmuje to stanowisko. Powiedziałem aha i już wiedziałem, że mnie nie przyjmą( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kiedyś dostałem takie pytanie i wymyśliłem, że chciałbym zostać menadżerem projektu dla całego kraju, a rekruterka, że nie, bo pan Mateusz (siedział obok dyrektor z tej firmy) zajmuje to stanowisko.


@djtartini1: To Pan Mateusz musi byc bardzo ambitny i głodny rozwoju skoro 5 lat bedzie piastowal to samo stanowisko.
  • Odpowiedz