Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania

Ostatnio dużo tu wpisów o pierwszej inicjacji z prostytutką. Ja jako kobieta popieram. Jestem w podobnej sytuacji, 30 lat i dziewica.
Jako że na divy iść nie mogę to jestem w gorszej sytuacji. Zastanawiałam się nad wpisem na #tinder, że szukam kogoś do jednego aktu, najlepiej prawiczek albo ktoś z małym doświadczeniem? Co myślicie ? I jak to napisać żeby nie odebrano tego za bait albo, że chcę nerkę ? Pomóżcie jeśli chcecie i możecie.
Dodam jeszcze coś o mnie. Leczę się na fobię społeczną i ogólnie jestem dziwna. Chora #!$%@? ze mnie. Nie mam sił juz czekać, bo miłość nie jest mi pisana, a chcę zobaczyć jak to jest z kimś. Tylko jeden raz! no może ktoś się zlituje. Wygląd mój przeciętny.
A i nie umiem tagować, bo żem stara.

#tinder #pierdola #fobia #starybabsztyl #zycieprzegrywa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  • 21
OP: Ponczo88: Nie znam się na roksie, ale dzięki zerknę w zakładki.

InterferonAlfaSTG: Za słabą psychę mam na takie rzeczy. Dość duże upokorzenie, nawet dobry hajs by nie pomógł.

Stulejarz-Jabol: Chcę mieć to z głowy, zwykły układ na raz i tyle, żadne fwb mnie nie interesuję. Jak na swój stan, to myślę ze dobrze mam to wymyślone.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel
pijak

@AnonimoweMirkoWyznania: uważam, że lepiej nie pisz że to rozdziewiczenie, bedzie duzo zboków pisac. Nie pisz że to jeden raz, dziwnie to brzmi. Troche rozpaczliwie desperacko. Nie wspominaj nic o przyszlosci i zwiazku. Wybierz kto Ci sie spodoba o zapros do siebie. That’s it!
OP: bartuz12: Wyślij mi anonimową wiadomość, nie mam konta na wykopie, kamir997 to nie ja. Ktos ma inny biznes do Ciebie.

Niebieski65: Bo jestem zdesperowana. I nie szukam już związku, po prostu nie chcę być wciąż dziewicą, wstydzę się tego, a na jeden stosunek nikogo nie powinno obchodzić jaką mam osobowość.

I kurde może ktoś by w końcu pomógł utworzyć ten wpis na tindera, a nie tylko oceniacie! Wasze rady doprowadzą