Wpis z mikrobloga

jestem jeszcze slaby w ta gierke ale pytanie czy to normalne ze majac 5,7k hp resi cap kulki od hydry mnie one shotuja jak nie to co robie nie tak, tak samo minotaur tym swoim wyjsciem z ziemi tez oneshot ;/ widzialem filmik gdzie typ 1k ene shielda 4k hp kuleczki od hydry go po jakies 2,5k wala
FeelsBadMan
#pathofexile
  • 17
@Piotrp7: na walce mialem wlasnie -60 takze to mogl byc powod ale tez czytalem jakiegos posta ze -60 chaos to i tak nie ma za duzego znaczenia chyba to jakas bujda
@Doudyo: może po prostu nie stój w tych kulkach, mam podobny build, ale 5k zycia i nie mam z tym bossem problemu, właściwie jeszcze niedawno grałem z 4,5k, ale to z packami mobów miałem problemy a nie z bossami

możesz wymienić bazy itemów na eva/es (dla kolorów) lub samo evasion jeśli chcesz się więcej na crafting benchu pobawić, żeby mieć troche więcej evasion

a może po prostu miałeś na mapie mocne
@not_ok_doomer: no wlasnie tak staram sie unikac ale wiadomo jeszcze slabo gram i nie unikne wszystkich a 1 poprostu mi oneshota daje ;/ ale teraz robie cwdt steelskina i immortal call i anoita na blocka i zobaczymy co bedzie
a na mody wlasnie nie zwrocilem uwagi mozliwe ze byly jakeis #!$%@? ;/