Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki. Po 3h godzinach szukania po alledrogo, ebajach i innych sklepach stwierdzam, że nie widzę na rynku przedłużaczy Thunderbolt 3 Wtyk Męsko/Żeński. Po prostu chciałbym przedłużacz kabla, który mam. Jakie nieścisłości pojawiają się w ogłoszeniach na tego typu produkty?:
- Najczęściej, gdy znajduję opis produktu, który mógłby pasować, to wskazana w nim prędkość transferu kabla, rzekomo obsługującego Thunderbolt 3 to... 10Gbps, tymczasem standard ten charakteryzuje się transferem 40Gbps, oto przykład takiego, moim zdaniem - nieprawidłowego opisu: https://allegro.pl/oferta/przedluzacz-usb-c-3-1-thunderbolt-3-1m-fenomen-8301916680
Tutaj opis standardu, który się z tym opisem kłóci: https://allegro.pl/artykul/usb-c-i-thunderbolt-3-co-nalezy-o-nich-wiedziec-EYx4b4r48ub?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=DSA_Artykuly_rest&ev_adgr=DSA_Artykuly_rest&gclid=CjwKCAjwpqv0BRABEiwA-TySwZeoVeNbK6ssVV1I0y8iOkTn6UyyJIdWu2RKaM39bv7BHHq7CW10yBoCcJwQAvD_BwE
- Znajduję pierdyliard przejściówek na inne standardy, bez - po prostu - przedłużacza mojego kabla, który nie ogranicza jego przepustowości
- Znajduję bardzo dużo adapterów/hubów, które nie są potrzebne w moim przypadku
- Zależy mi na transferze właśnie z prędkością Thunderbolt 3, 40Gbps, z racji na konieczność podłączenia kilku monitorów 4k 60fps i kilku urządzeń peryferyjnych jednocześnie.
- Nie, nie chcę podłączyć te same monitory kilkoma innymi kablami i nie mam więcej wolnych ku temu wyjść w sprzęcie
- Jeden przedłużasz to wystarczające remedium... a jednak tak trudno je zastosować, bo nie widać takiego produktu

Jeżeli ktoś spotkał się z takim #problemypierwszegoswiata - podzielcie proszę się swoją niedolą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może trafił ktoś na produkt, który jest przedłużaczem USB C/Thunderbolt w wersji 3, 40Gbps, a nie na wiecznie udawane 10Gbps, rzekomo stanowiące o standardzie w tym kablu Thunderbolt 3 :)

Trzymajcie się ciepło i #zostanwdomu

#technologia #kableboners #komputery #thunderbolt3 #usbc #januszekabli