Wpis z mikrobloga

#bizneswczasachzarazy Jako drobny przedsiębiorca chciałbym wskoczyć w nowy biznes bo stary zdycha (nawet jeśli jeszcze trochę pożyje, to już nim rzygam bo robię to samo od 10+ lat). I teraz tak : mam domenę, chciałbym tam zrobić jakiś działający #prestashop (z tego co widzę to działa i nie sprawia wielkich kłopotów). Koniecznie integracja z popularną bramką płatności, plus moduł do wysyłek. Potrzebuję jakiegoś dewelopera który mi to ogarnie. Ktoś chętny? A do reszty pytanie: ile to w dzisiejszych czasach może kosztować za dobrze wykonaną usługę. Na razie płynność jest, jakiś budżet na to mam, tylko prośba o info - ile hajsu szykować, ile to uczciwa cena a ile to za dużo.
#kiciochpyta
  • 1
@rafti77:

- potrzebujesz szablon, który kosztuje około 300-400 zł (taki gotowy, nie unikalny ale pozwala to zaoszczędzić)
- moduły płatności dostarczają firmy, które się tym zajmują, za darmo masz PayU, DotPay, Przelewy24, Tpay etc.
- moduły wysyłek możesz kupić na sensbit.pl
- dużo modułów też dostępnych na polskim markecie x13.pl
- do tego serwer, też kilkaset zł rocznie

To takie podstawy. Człowiek, który zainstaluje Tobie PrestaShop, moduły, skonfiguruje szablon nie powinien