Wpis z mikrobloga

Pierwsze w życiu icon swapy (9 tokenów) za które wziąłem paczkę. Wypadł Inzaghi 90, to dobrze, czy źle? Znając moje szczęście pewnie gorzej się nie dało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut #fifa20
  • 21
  • Odpowiedz
@gunwo123: marne mimo wszystko bo to moja pierwsza ikona więc liczyłem na coś lepszego, Inzaghi w takim razie nawet na ławkę się nie zmieści, pewnie przepale w jakimś sbc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chalwaklb: dlatego ja powoli odpuszczam tą grę, generalnie pierwszy raz w zyciu przysiadłem do FUTa w 20 i dramat. Nagminny brak coinsów, non stop jakieś trafy typu 85 Vertonghen w niewymiennych paczkach itd i generalnie zero szczęścia. O pickach z Ligi Weekendowej nie wspomnę, zresztą LW gram z reguły raz na 2-3 tygodnie i o wiele lepszy humor mam w soboty/niedziele. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dafy: U mnie też pierwszy FUT w życiu, mimo że przygoda z Fifą zaczęła się od Fify 2005. Mój najlepszy traf to Oblak 91 od stycznia, a w pickach z LW to samo co u Ciebie.
  • Odpowiedz
@chalwaklb: ja nie gram u siebie w składzie żadnym pickiem, z trafów tylko ten Florenzi winter refresh i Vinicius shapeshifter. Wszystko kupione albo z sbc. Cała reszta to szrot. Masakra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@endriu92: miałem Mendyego, potem Albe, potem Marcelo którego przepaliłem we wczorajszych urodzinowym SBC. To, że lewa obrona i drugi środkowy obrońca to konieczność to wiem ale niestety póki co tylko 15k coinsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dafy to na mendiego starczy.. u mnie rozegrał już 1100 spotkań xd nie ma chyba bardziej grywalnego taniego lewego obrońcy, może w przyszłości zmienię na Alexa Sandro ale póki co mendi daje zgranie varanowi
  • Odpowiedz
@endriu92: jakieś sugestie? Generalnie chciałbym spróbować nowej taktyki ale za bardzo nie wiem jak, tą 4-3-3 (4) gram od listopada.
  • Odpowiedz