Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Mistrz Aqumulus Coll zwracając się do zebranych w auli Akademii padawanów

Długi czas oczekiwania dobiegł końca.
Zostaliście wyszkoleni najlepiej jak tylko mogliśmy zrobić to w obecnej sytuacji. Dobrze wiecie, że choć byłem surowy, oddałem wam całe swoje serce. Efekty są widoczne. Mniej lub bardziej, ale są!
Dziś staję przed wami w dniu zakończenia roku akademickiego, aby pogratulować wam ukończenia tego ciężkiego szkolenia. Od teraz, każdy z was, będzie nosił miano mistrza. Pamiętajcie, to ogromne wyróżnienie, ale także ogromna odpowiedzialność. Pamietajcie też, że tylko głupiec osiada na laurach. Prawdziwy mistrz uczy się całe życie. Mam nadzieję, że w tych murach, będziecie kontunuować swój trening, oraz że pomożecie swoim młodszym kolegom zgłębiać naturę mocy.
A teraz. Proszę. Ostatni rocznik, wystąpcie. Scalanis Dayra, Noxalia Aeliathys, Zah'araman Jiryama, John, Orion Belaka, Azejjoso. Zostajecie wyniesieni do rangi mistrza.
Noxalio, przyjmij ten miecz jako wyróżnienie i spadek po mistrzu Spectrumie. Podobnie jak on korzystasz z calego spekteum, jednak pamiętaj, on zawsze, bez względu na środki, z których korzystał, robił to co było słuszne.

***

Później...

Noxalio, pozwól.
Zdajesz sobie oczywiście sprawę z tego, że twoja moc jest niezwykła. Równie niezwykła, jak była moc Spectruma. Dlatego muszę cie o to zapytać. Co chcesz zrobić ze swoim przeznaczeniem? Czy chcesz związać je z zakonem? Jest alternatywa, wszyscy o niej doskonale wiemy, jednak ostrzegam cię, sithowie nie nauczą cię niczego prócz nienawiści. Osobiście uważam, że powinnaś, pozostając w Zakonie, iść swoją własną drogą. Tak jak Spectrum szedł. Zakon ci w tym nie przeszkodzi. I ponownie. Spectrum zawsze robił to co słuszne. Ufam, ze ty też bedziesz.
Mistrzu Stah Scheku, czy chcesz coś dodać?

***

@lacuna mistrzami zostają @Grzehoooooo @Hrabia_Vik @Kjerownik @orange92 @TheDamex @tomund

@Hrabia_Vik proszę określ się co do twojej fabularnej przyszłości
@Stah-Schek

#lacunafabularniestarwars
Akumulat - Mistrz Aqumulus Coll zwracając się do zebranych w auli Akademii padawanów
...

źródło: comment_1586094372jWucFqfswRbA0GCwClIgsb.jpg

Pobierz
  • 2
@Akumulat:

Ceremonia została zakończona, a większość członków Zakonu zdążyło już wyjść z wielkiej sali odpraw. Udekorowane płatkami kwiatów i egzotycznym zapachem pomieszczenie prędko zajęło jej uwagę więcej od otaczających ją spraw, oprócz stojącego w pobliżu Mistrza Aqumulusa. Mężczyzna łagodnym spojrzeniem poprosił Noxalię o pozostanie w miejscu i tak też uczyniła.

Wsłuchała się w jego słowa, mimo nieodchodzącego z niej wrażenia, że cała otoczka formalności i oficjalności była po prostu zbędna. Jego
Hrabia_Vik - @Akumulat: 

Ceremonia została zakończona, a większość członków Zakonu...

źródło: comment_158611632444dRIzpIyk6VQTFKHoPWgS.jpg

Pobierz
Mistrz Aqumulus Coll
Dziękuję ci za twoją szczerość Noxalio. Widzę, że jesteś niezwykle mądra i dostrzegasz zawiłe zależności natury mocy, ale także naszej natury, niedoskonałych istot żywych. Fakt, że wyrosłaś na mistrzynię pod moją opieką napawa mnie dumą. Jestem o ciebie spokojny i zapewniam cię, Rada za każdym razem zadaje sobie to ważne pytanie: "Czy to co robimy ma sens? Czy warto?". Nigdy nie ma prostej i jednoznacznej odpowiedzi...
@Hrabia_Vik: