Wpis z mikrobloga

@Kotlet_2137_schabowy: jak mnie to boli jak takie gamonie jak ty mowia ze to jest kopia innych gier. Kolego ta gra to jest najlepsza gra stworzona przez najlepszy zespół jaki kiedykolwiek istniał na swiecie nie będzie bugow srugow czy innych takich rzeczy. Ta gra jest po prostu wzorowana na innych grach tak aby powstała jedna najlepsza pod wzgledem wszystkiego.
  • Odpowiedz
ja wiem ze dla takiego niedzielnego gracza jak ty ta gra to jest zwykla itp. Nie to nie jest zwykla bo to gra stworzyli ludzie którzy na prawde maja pojecie jak co ma wygladac jak zrobic. Ta gra nie bedzie randomowa tylko czysto skillowa a to jest najwazniejsza w grach. Co ci bede tlumaczyl. Jedynie co moze zepsuc ta gre to ulty itp ale nie wydaje mi sie
  • Odpowiedz
@haluszko23:

Kolego ta gra to jest najlepsza gra stworzona przez najlepszy zespół jaki kiedykolwiek istniał na swiecie nie będzie bugow srugow czy innych takich rzeczy. Ta gra jest po prostu wzorowana na innych grach tak aby powstała jedna najlepsza pod wzgledem wszystkiego.


dobra spokojnie xDD
  • Odpowiedz
@haluszko23: najlepszw srudio które nie potrafi naprawić klienta od 4 lat? najlepsze studio któremu srednio raz na miesiąc wywala caly serwer na kilka godzin? najlepsze studio które od lat nie potrafią naprawić prostych błędów i hitboxow w lolu? no proszę Cię xd
  • Odpowiedz
do tego argument ,,słuchają graczy' xd jesli tak jest to czemu nautilius i leona od ponad roku jest nie zbalansowany i kazdy na to gowno narzeka? dlaczego sett i aphelios zanim zostali w miare zbalansowani minęło kilka miesięcy? z tą grą będzie tak, że zaraz ludzie znajdą jakieś op comba czy cos i sie grac przez to nie będzie dało i zostanie to naprawione po kilku tygodniach/miesiach tylko nie wiem czy ludziom
  • Odpowiedz