Wpis z mikrobloga

Chciałem zrobić zakupy w lidlu na Kartuskiej (Emaus), mam nie daleko więc postanowiłem sprawdzić w jakich godzinach jest najmniejsza kolejka. Byłem tam około 12, 14, 16 i 19 godziny (nie zgłaszajcie na bagiety ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i za każdym razem kolejka długości mniej więcej połowy sklepu, za ostatnim podjazdem stanąłem w tej kolejce, postałem 5 minut i nic się nie ruszyła, więc chciałem odłożyć zakupy na inny dzień. Ale pomyślałem o biedronce, która nie ma parkingu, okolice Madisona, ulica Rajska/Wodopój i nie było tam żadnej kolejki, Pani na wejściu instruuje o dezynfekcji dłoni i przekazuje foliowe rękawiczki, w środku było może pięciu klientów po za mną. Jedyna niedogodność to dotargać pokarm i utensylia do auta przy Rajskiej (zakupy na parę dni).
Piszę to, bo mam nadzieję że ktoś może uniknąć stania w kolejkach. Ten lidl przy Emausie jest całodobowy, więc może w godzinach nocnych warto tam pojechać.
#gdansk #trojmiasto
positiveVibe - Chciałem zrobić zakupy w lidlu na Kartuskiej (Emaus), mam nie daleko w...

źródło: comment_1586023998UEQ3cvb93CONHeikuId1YJ.jpg

Pobierz
  • 9
@positiveVibe: no w tygodniu wiadomo, ale w week? ja jestem z pomorskiego też i gdybym mieszkał w Kokoszkach to w weekendy chodziłbym o takich godzinach że nie słuchać tych niektórych idiotów właśnie w takich marketach jak biedra, lidl którym już całkiem #!$%@?ło od tej telewizyjnej nagonki na to co się teraz #!$%@? tam xD