Wpis z mikrobloga

@Adolf_Dolas: Z zaufanego źródła wiem, że Szczecin jako element niepewny politycznie w głosowaniu na jedyną słuszną partię trafił do nowego tajnego rządowego programu mającego na celu zamknięcie miasta i odłączeniu wszelkich form komunikacji. Dlatego specjalnie wysłani policjanci i żołnierze zatrzymują jak najwięcej kierowców i przekazują im go przez specjalne aplikatory w rękawach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
w różnych miejscach w mieście zatrzymują kierowców i wypytują gdzie i po co jadą, w związku z zakazami


@m200: bardzo poważnymi rzeczami więc się zajmują, wręcz niezbędnymi.

Bo na pewno każdy powie prawdę i jak będzie jeździł bez celu po mieście to od razu się do tego przyzna, wcale nie powie, że jedzie do pracy/mamy/babci/na zakupy.

Ha tfu na takich służbistów.
@m200: uuu, to zdążyłem bo niedawno też Bogumińską jechałem do Szczecina, a ja na polickich blachach. Zbrodnia! XD

Ktoś, kto wydał im takie polecenie to debil, ale generalnie w ostatnich dniach stężenie kretynów w służbach i rządzie jest wyjątkowo spore.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adolf_Dolas: Mi zrobili desant z zaskoczenia, z łódki, w trzy osoby tuż obok tego miejsca. Stałem na półpiętrze schodów na trasę zamkową.

Na szczęście nie chciało im mnie się gonić po tych schodach i szybko zajęli się parą, która tego głupiego odstępu nie zachowała.

Żyjemy w państwie totalitarnym.