Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zaspokoi moją ciekawość apropo działalności Bartka z BezPlanu? Ciekawią mnie takie mocne zarobki w pracy zdalnej, gdzie możesz sobie pozwolić na sponsorowanie dziewczyny i zycie na Filipinach. Wiem, że Bartek sprzedaje zegarki ze wspólnikiem, ma firmę w Legionowie, ale nie moge dotrzeć do strony gdzie te zegarki sprzedaję. Podejrzewam, że musi spokojnie zarabiać z 10k miesięcznie. Ktoś bardziej rozpracował jego tajemnice? ;)

#bezplanu #filipiny
  • 24
  • Odpowiedz
@grzegorz-kuczkowski: wyjazdy same w sobie w miejsca, które on zwiedza są raczej dość tanie, nie sypia też po luksusowych hotelach, tylko wynajmuje mieszkanka na airbnb, także kasa wcale nie musi być przeogromna. Wystarczy z pół bańki odłożone. Kwestią kluczową jest fakt, że on może tak po prostu sobie wyjechać na pół roku i zostawić wszystko. Przede wszystkim na to niewielu może sobie pozwolić. Myślę, że #programista15k spokojnie finansowo dałby radę, ale
  • Odpowiedz
@grzegorz-kuczkowski: Z Patronite'a ma 6 czy 7 k, podobna kasę z wyświetleń na YT, do tego dochodzą prowizje z linków afiliacyjnych AirBNB i revoluta, które podejrzewam mogą być spore, działalność z zegarkami jest zamknięta od kilku miesięcy, być może przeniósł ja zagranicę.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: Tak, ale patronite pewnie nawet nie ma pół roku, większa kasa z wyświetleń na YT to też jest od niedawna. Z tymi zegarkami to on mówił ze ma sklep internetowy? Czy może ktoś pisał to na wykopie? Bo może ma jakąś hurtownie, czy handluje na allegro, możliwości jest wiele, jedno jest pewne umie zarabiać pieniądze.
  • Odpowiedz
@grzegorz-kuczkowski no chwala mu za to. Uwielbiam jego vlogi. A internetowo opcji masz wiele. Tak jak napisalem wczesniej, moze jakies afilacyjne strony, ktore rankuja wysoko w googlach i praktycznie samograj. Prawie nie musisz nic robic a hajs plynie. Stacjonarny sklep raczej nie bo mowil ze ecommerce i w sumie duzo siedzi na kompie. Jezeli sklep internetowy na polski rynek to mega dziwne ze nie reklamowal. Albo moze sklep internetowy na zagraniczny rynek.
  • Odpowiedz
@bugg: no tak, ale to jest kilka stówek dziennie max. a nie 5000 euro za noc w apartamencie w lux. hotelu ;) W gwiazdkowych knajpach też nie jada, 1000 euro za kolację nie płaci, wręcz pamiętam jak nie bardzo mu leżało płacenie za rodzinę tej pierwszej wenezuelki w knajpie (czego nie oceniam jako nic złego). Dodatkowo odpalił patronite więc chociaż coś chce sobie odrobić. Multimilioner by nie musiał ( ͡°
  • Odpowiedz
@rochto: To się tak wydaję że taki wyjazd nic nie kosztuje, a same bilety lotnicze do takiej Afryki czy Ameryki to wydatek minimum 3 k razy 2, to już jest 6 k, do tego noclegi, restauracje, ubezpieczenie medyczne itp.
  • Odpowiedz
  • 1
@rochto ja tam mu nie liczę, niech ma. Po prostu uważam że to co op napisał, 10k to jest zdecydowanie za mało na to co on robi. Sam sprzęt jakim kręci, obiektywy, samochód który ma w PL itd itd.
Lubię jego vlogi z ciekawych miejsc, ale już od dłuższego czasu przynudza a Instagrama przestałem obserwować bo ile już można oglądać relację z wakacji na ciepłej wyspie...
  • Odpowiedz
@rochto ciekawe, taki popularny YT a wszyscy maja tylko domysły...nieźle trzyma swoją prywatność w szychach ;) Generalnie od dawna Bartek podróżuje, myślę że rodzice muszą mieć hajs i mu pomogli na start...w google tylko info o jego firmie On-Time Legionowo i nic więcej. W Q&A z Wenezueli mowil, ze zajmuje sie handlem przez Internet ale nic nie powie, żeby nie mieć konkurencji i ze ma wspólnika któremu zleca zadania.
  • Odpowiedz
@MatPoz1: @bugg: @grzegorz-kuczkowski:

Ale ja się z Wami zgadzam! Oczywiście, że gość ma kasę i bardzo dobrze! Życzę, żeby miał jeszcze więcej, bo bardzo lubię jego filmy. Jednak bilety za 6 tysięcy w eco to nie biznes klasa za 30k, a noclegi w skromnych generalnie mieszkankach to nie Ritz ( ͡º ͜ʖ͡º). Tylko cały czas powtarzam, że nie w kasie sedno, a w wolnym
  • Odpowiedz
@rochto: Tylko Bartek sam mówi na ostatnim filmie, że jak montuje filmy i zajmuję się prowadzeniem biznesu to praktycznie nie pozostaje mu wiele wolnego czasu.

Bilety lotnicze to tylko początek wydatków, jest ich znacznie więcej niż 10k miesięcznie.
  • Odpowiedz