Wpis z mikrobloga

W ogóle nie rozumiem tych „żartów” i innych żałosnych opowiadań o tym jak to ciezko żyć z dziewczyna czy już zona. Nie rozumiem, bo przecież nikt wam nie każe się żenić, to WY się oświadczacie. Wiec po co oświadczacie się komuś z kim nie potraficie nawet rozmawiać czy się dogadać xD? To jest chyba największa hipokryzja #niebieskiepaski
Ja tego po prostu nie rozumiem xd
#pytanie #oswiadczeniezdupy #rozowepaski #zwiazki
  • 14
@DinaKaliente: Najwidoczniej łatwiej jest im żyć z kimś, na kogo narzekają, niż podjąć jakieś działania, czyli chociażby porozmawiać o tym, co nie pasuje, lub nawet zerwać.

Może po prostu boją się samotności, że już nikogo nie znajdą (co w pewnym wieku może być problematyczne), jest im zbyt wygodnie albo czerpią korzyści, których nie chcą stracić.
@DinaKaliente:

ale ale już tłumaczę:
p0lka na początku znajomości - cyt.: curwiu ile zarabiasz?, o mnie się trzeba starać!, z tym się ruchałam, temu obciągałam, a tamten bamboo siedział mi na twarzy

p0lka przez 6 miesięcy związku, cyt.: no wiesz dam ci ale chce mieszkać za darmoszkę w twoim mieszkanku

p0lka po 3-5 latach małżeństwa, cyt.: biere dziecko do łóżka i mnie nie wyruchasz, ELO zakolaku!

to w ogóle inne trzy