Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ffrankowski: Mówię, że wina leży ze strony tych pań, że się zgodziły na to i z winy tvpis i tego jak to zrealizowali nieudolnie
  • Odpowiedz
tak więc co się dziwisz, że ich krytykuje xd


@ZeT_: ja się dziwię? XD nie, w ogole się nie dziwię bo się z nim jak najbardziej zgadzam.

ale skoro wiedzą, że czują się nie pewnie przed kamerą to nie powinny tam
  • Odpowiedz
@ZeT_ no, ale przy okazji je obrażasz, a to trochę nie fair. Jeśli na codzień są nauczycielami, to w tym momencie są bez pracy na niewiadomo jak długo. Rozumiem więc chęć dorobienia sobie, a przy okazji może przekazać jakąś wiedzę. Ja bym tu winil tylko i wyłącznie tvpis, bo oni powinni odpowiadać za jak najlepszą realizację tego przedsięwzięcia. Myślę, że wielu specjalistów mogloby zapomnieć języka w gębie, gdybyś ich nagle postawił
  • Odpowiedz
  • 0
Rekiny występują tylko w dwóch miejscach na Ziemi na półkuli północnej i Południowej pamiętacie z jakiego filmu to był cytat czy wam podpowiedzieć?
  • Odpowiedz
Naprawdę wierzysz w to, że ta kobieta nie zna różnicy między średnicą, a obwodem? Ja mogę się założyć o wszystko, że to była pomyłka spowodowana stresem wynikającym z pracy w takich warunkach.


@Trollunio: według niego ludzie nie mają prawa się stresować w kompletnie nowych sytuacjach xD wypowiada się na temat o ktorym nie ma najmniejszego pojęcia.
  • Odpowiedz
@peetee Jeden może tak i powinno się go od razu naprawić, a nie brnąć w to dalej. Przy to nie są ludzie wzięci z ulicy, tylko nauczyciele, którzy na co dzień tego uczą. To tak jakby piekarz po 15 latach pracy nagle zapomniał jak się wyrabia ciasto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ffrankowski:

Jeśli na codzień są nauczycielami, to w tym momencie są bez pracy na niewiadomo jak długo


Co ty pierd*lisz xD Jak są bez pracy, jak robią lekcję online gdzie sobie pierdzielą coś do dzieciaków przez pół godziny i zadają im masę prac domowych i mają wyebane, bo i tak dostają 100% pensji xD
  • Odpowiedz
Jeden może tak


@Catttana: o ile kojarzę to kazda z tych nauczycielek popełniła tylko jeden błąd.

i powinno się go od razu naprawić, a nie brnąć w to dalej


@Catttana: zgadzam się w 100%, dlatego też reżyserzy powinni zrobić cięcie i to powtórzyć. Takie błędy na planie w są NORMALNE i każdy je popełnia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@peetee:

a dlaczego zakładasz że one wiedzą czy się czują pewnie przed kamerą czy nie? To był ich pierwszy w życiu występ w studiu telewizyjnym.


No #!$%@? chyba każdy zna siebie i umie ocenić czy będzie się czuł pewnie w takich sytuacjach jak występ przed kamerą xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peetee: Btw. Jesteś bardzo irytujący z tym odnoszeniem się ciągle do tego, że pracujesz z kamerą i z twoim wywyższaniem się jakby to było nie wiadomo co
  • Odpowiedz
No #!$%@? chyba każdy zna siebie


@ZeT_: no właśnie #!$%@? nie xD nawet nie wiesz jak bardzo rzadka jest to cecha - prawidłowe oszacowanie siebie, wlasnych umiejętności i własnej wiedzy (co do ostatniego to spójrz na siebie).

A najgorsi są ci którym wydaje się że coś wiedzą i się tym dzielą z innymi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@peetee:

A najgorsi są ci którym wydaje się że coś wiedzą i się tym dzielą z innymi.


No, pięknie podsumowałeś panie "nauczycielki", których tak zacięcie broniłeś i siebie.

Ps. przed że stawia się przecinek
  • Odpowiedz
Jesteś bardzo irytujący z tym odnoszeniem się ciągle do tego, że pracujesz z kamerą i z twoim wywyższaniem się jakby to było nie wiadomo co


@ZeT_: irytujące bo co, bo wiem o czym mówię? XD po 2 nie pracuję z kamerą na codzień - wystarczy raz pójść na plan nagraniowy żeby wiedzieć jak bardzo trudna jest to robota i że to w przypadku tych nauczycielek nie mogło sie to udać
  • Odpowiedz