Wpis z mikrobloga

No, pięknie podsumowałeś panie "nauczycielki", których tak zacięcie broniłeś i siebie.


@ZeT_: no i tym samym potwierdziłeś to że ludzie nie znają do końca siebie ani swoich możliwości.

Przecież nie twierdzę że te nauczycielki nie są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peetee: Nie, jesteś irytujący z ciągłym odnoszeniem się do tego i uważanie tego jako najcięższy i najbardziej wymagający i unikalny zawód na świecie.
Ale pięknie siebie podsumowałeś

A najgorsi są ci którym wydaje się że coś wiedzą i się tym dzielą z innymi.


Coś dla ciebie
ZeT_ - @peetee: Nie, jesteś irytujący z ciągłym odnoszeniem się do tego i uważanie te...

źródło: comment_1586014391QDJNuNQvq2ReWJhJ6iEEfR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ZeT_: dunninga krugera dokładnie można odnieść wobec Ciebie, ale cóż, jak komuś kończą się argumenty to zaczyna się ad personam xDDD

uważanie tego jako najcięższy i najbardziej wymagający i unikalny zawód na świecie.


@ZeT_: nigdy czegoś takiego nie napisałem. Pisałem tylko że to nie jest takie banalne jak Tobie i wielu sie wydaje. Różnica jest taka że ja wiem o czym mówię a Ty nie wiesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@peetee:

jak komuś kończą się argumenty to zaczyna się ad personam xDDD

dobra chłopie, nie występowałeś nigdy przed kamerą. Idź do studia poprowadź tam program i pokaz jak poszlo.

Yhym tylko ja stwierdziłem fakty, a ty napisałeś taką bzdurę jaką zacytowałem wyżej. Nie wiem co ja mam do ciebie napisać, jesteś tak zapatrzony w siebie, że nie widzisz nic poza czubkiem własnego nosa, a twoje ego jest #!$%@? w kosmos
  • Odpowiedz
twoje ego jest #!$%@? w kosmos


@ZeT_: nie mam pojęcia po czym to wnosisz. Ja tylko popieram swoje argumenty własnym doświadczeniem. Ty popierasz je swoim wydajemisie.

Wystarczy jeden występ przed kamerą żeby zrozumieć te kobiety i to że się popełnia błędy. Możesz śmiało wziąć kamerę i bez żadnego przygotowania mówić pół godziny na dowolny, wybrany przez ciebie temat. Zrozumiesz wtedy o czym mowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZeT_: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kulisy-realizacji-szkoly-z-tvp-nauczycielki-mowia-ze-same-musialy-wszystko-wymyslic/d1r8jje

@Bibub: no i co z tego, że musiały same to wymyślać, przecież robią to codziennie zawodowo? Kto niby miałby yo wymyślać jak nie nauczyciele? One tylko uświadomiły wszystkim jak kretyńskie i nudne są lekcje w szkołach, przecież tak to wygląda w większości przypadków, a nagle jak pokazano to w telewizji to wielkie oburzenie.
  • Odpowiedz