Wpis z mikrobloga

@ZeT_: ich winą jest to co puszczają na antenę. To że ktoś się pomylił, w żaden sposób nie usprawiedliwia tego że to nie powinno nigdy wyjść ze studia. Jakby ta baba się tam zesrała to też by to puścili? No #!$%@?, amatorka po całości.

Nauczycielka to tylko nauczycielka. Jest jedną z tysiąca składowych produktu jaki wydaje telewizja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@peetee: Ale chyba nie rozumiesz tego, że osoba, która nie zna takich podstawowych różnic, nie powinna wykonywać tego zawodu, gdyż sama nic nie wie, a naucza inne dzieci i wpaja im do głowy błędy. Ta pani poza tym, że wystąpiła w tym gównie to uczy też w szkole, gdzie przekazuje błędną wiedzę setkom uczniów
  • Odpowiedz
Ale chyba nie rozumiesz tego, że osoba, która nie zna takich podstawowych różnic, nie powinna wykonywać tego zawodu, gdyż sama nic nie wie, a naucza inne dzieci i wpaja im do głowy błędy.


@ZeT_: ty nie rozumiesz tego że zawód nauczycielki a zawód prezenterki to zupelnie dwie różne rzeczy. Jak wchodzisz do kompletnie nowego środowiska takim jakie jest studio telewizyjne i masz świadomość że byc może za chwilę zobaczą Cie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peetee: Nauczyciel to zawód, który za zadanie ma inspirować, wspierać ucznia oraz przekazywać mu wiedzę, a skoro ta pani nie czuje się pewnie przed kamerą i wie, że może przed nią popełnić tak karygodny błąd jak pomylenie obwodu ze średnicą to powinna odmówić i nie pokazywać się tam, a nie iść tam i wpajać dziesiątkom tysięcy dzieci jeżeli i nie więcej to ogląda błędną wiedzę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@peetee:
Widzę, że nie masz już co powiedzieć, więc zaczynasz stosować argumenty ad personam. Jakbym miał wystąpić przed kamerą i miałbym uczyć dziesiątki tysięcy dzieci w Polsce i wiedziałbym, że zje mnie stres i będę mógł palnąć jakąś głupotę to bym nawet się tam nie pokazywał. To jest odpowiedzialność, aby uczyć tyle dzieci przed telewizorem więc skoro ta pani wie, że nie czuje się pewnie przed kamerą, to nie powinna
  • Odpowiedz
Widzę, że nie masz już co powiedzieć, więc zaczynasz stosować argumenty ad personam


@ZeT_: dokładnie, nie wiem co mam powiedzieć komuś kto nie rozumie tego już jak dziala świat. Wszystko już powiedziałem, jesli tego nie rozumiesz to nie moja sprawa.
Nie masz zielonego pojęcia czym jest praca z kamerą, czego wymaga i z czym to się je. Dodatkowo nie wiesz że za finalny produkt odpowiada producent a nie pracownik który jest tylko częścią procesu twórczego.

Jakbym miał wystąpić przed kamerą i miałbym uczyć dziesiątki tysięcy dzieci w Polsce i wiedziałbym, że zje mnie stres i będę mógł palnąć jakąś głupotę to bym nawet się tam nie pokazywał. To jest odpowiedzialność, aby uczyć tyle dzieci przed telewizorem więc skoro ta pani wie, że nie czuje się pewnie przed kamerą, to nie powinna się na takie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peetee:

dokładnie, nie wiem co mam powiedzieć komuś kto nie rozumie tego już jak dziala świat.

Raczej nie wiesz co masz powiedzieć komuś kto ma inny pogląd na świat, bo uważasz, że jedynie twój jest słuszny i jeszcze 10 razy powtórz mi, że nie wiem jak wygląda praca z kamerą i że ty wiesz to najlepiej, bo nie usłyszałem

Nie wykluczam tego, że tak mogło być, ale chyba nie sądzisz,
  • Odpowiedz
Raczej nie wiesz co masz powiedzieć komuś kto ma inny pogląd na świat


@ZeT_: przecież ja już Ci wszystkie argumenty podałem jak na tacy xD jak produkt jest wadliwy to nie wypuszcza się go w świat. Jeśli nauczycielka była beznadziejna to się bierze następną. Tylko że 90% ludzi przy tak beznadziejnym przygotowaniu ludzi do występowania przed kamerą wypadną fatalnie.

Pomyłki merytoryczne przed kamerą to norma - robi się po prostu
  • Odpowiedz