Wpis z mikrobloga

Zdaję sobie sprawę że obecnie wszyscy żyją newsami o wirusie ale chciałem poinformować tych którzy interesowali się losami mojej córki Pauliny chorej na stwardnienie rozsiane że w marcu w skutek pogorszenia się jej stanu trafiła do szpitala MSW w Poznaniu i przeszła terapię sterydową. W tej chwili zauważamy poprawę pewnych funkcji. Jest dość szczelnie odizolowana od innych (zalecenie lekarza). Największy problem to brak możliwości prowadzenia rehabilitacji indywidualnej. Ponadto zostały zawieszone wszelkie turnusy rehabilitacyjne a planowaliśmy na ten rok minimum 5. No ale z tym problemem borykają się też inni. Paulina kupiła bieżnię i każdego dnia próbuje przejść chociaż kilkaset metrów... 15 kwietnia mamy się zgłosić do szpitala w celu określenia nowego programu lekowego. Pozdrawiamy wszystkich w tym trudnym czasie. #robertt1969 #pomagamypaulinie
  • 6
@elo490500: tylko minister zdrowia wart jest uwagi....ale i on jest tylko pracownikiem i żal mi go bo jest zakładnikiem tej sytuacji. A politycy zachowują się jak politycy....władza nade wszystko. Wszystko jest temu podporządkowane. A my jak mięso armatnie. Obostrzenia są potrzebne chociaż są też przegięcia jak zakaz wejścia do lasu. Niemcy planują 750 mld euro jako pakiet pomocowy a my 50 mld euro...o czym tu dyskutować