Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros #kiciochpyta #vapenation

Mirki, co to za poje**** akcja, że mi cieknie Smok Vapen Pen 22 z otworów wlotowych? Wcześniej było tak, że jak go położyłem, to ciekł, ale olałem sprawę, bo głównie stoi pionowo przy kompie. Dzisiaj wymieniłem grzałkę i przecieka nawet na stojąco :/ Zgodnie z sugestiami z neta postawiłem go do góry nogami po zalaniu - w czym to niby pomaga?

Doczytałem jeszcze, żeby zmienić liquid na gęstszy - aktualnie korzystam z gotowców P1 (dość rzadkich), to pomoże? Nigdy nie robiłem sam miksów i nawet nie wiem, co kupić - zawsze gotowce ¯\_(ツ)_/¯

Docelowo chcę też dziada zmienić na taki, który będzie można bez ryzyka nosić w kieszeni albo położyć w samochodzie na fotelu - polecicie coś? Z chmur ze Smoka jestem zadowolony, ale technologicznie coś chyba nie domaga :/ Dodam też, że znalazłem go na ulicy z rozbitym szkłem, więc może niekoniecznie jest sprawny xD

Z góry dzięki za rady <3
Funky666 - #epapierosy #epapieros #kiciochpyta #vapenation

Mirki, co to za poje***...

źródło: comment_1585940229NWuruYm2bgzHu0DzmTxw8q.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Funky666: Zmien liquid na coś normalnego i sprawdź czy wtedy cieknie. Mam na myśli premix jakiś bo widze że nie chce ci się robic swoich. Poza tym ten smok jest slaby ( ͡° ͜ʖ ͡°) i duzo z nim problemow jak nie cieknie to przycisk.
  • Odpowiedz