Wpis z mikrobloga

Jak mogę uniknąć krzywej fazy po #marihuana? Miałem zły epizod jak zapaliłem, duszności, atak paniki, wkrętka, że zaraz coś mi się stanie, serce mi tak szybko biło, że zaraz byłoby chyba KO. Nie mam pojęcia czy to był jakiś dop czy coś innego. Potem jak zapaliłem po tym incydencie to też miałem podobną sytuację, ale już bardziej zapanowałem nad tą paniką. Dodam, że wcześniej nie miałem takich sytuacji jak palilem. Może wypić kilka piwek przed zapaleniem?
#narkotykizawszespoko
  • 14
  • Odpowiedz
@Krosser556677 ziomek to tak nie działa, to że na Ciebie tak to zadziałało to nie znaczy że u @specjaltohu będzie tak samo. Mi zdążyło się zapalić coś prawdopodobnie z dopem kiedyś i przeżyłem po tym 5h mega potężnych halucynacji ze shiza ze jeśli zemdleje to na pewno umrę. Miałem ponad pół roku przerwy i od tamtego momentu pale 1,5 roku a bad trip to może 1% faz. Co do pytania w poście,
  • Odpowiedz
@Krosser556677: #!$%@?. Kiedys nie palilem bo nigdy nie wchodzilo dobrze tylko zawsze cos. Pomedytowalem, pogodzilem sie ze sprawami, zaakceptowalem kazde uczucie jakie mam i przyjdzie i bylo milo i przyjemnie. Intencja zeby bylo milo tez byla
  • Odpowiedz
  • 1
@specjaltohu nie słuchaj o żadnym benzo do palenia, napisz ile spaliłes, w jakiej formie i w jakich warunkach i wtedy możemy gadać i powtarzam nie słuchaj żadnych cepów od benzo itp
  • Odpowiedz
@specjaltohu @Jakis_Leszek Chłopaki, jakiś czas temu musiałem zmierzyć się z tym samym problemem. Gadałem o tym z Leszkiem tutaj. Przez tydzień utrzymywała się u mnie awersja do jarania. Całą #!$%@? wywołało notoryczne mieszanie gandzi z psychodelikami. Ostatecznie nauczyłem się nad tym panować wykonując gimnastykę na marihuanowym bad tripie i teraz mam najlepsze #!$%@? na świecie po jaraniu, głębokie i bardzo bliskie psychodeli. Wczoraj #!$%@?łem wiaderko i aż samemu się nie mogłem nadziwić,
  • Odpowiedz