Wpis z mikrobloga

i cyk 50gr za wspis wpadlo


@Big__Lebowski: Jakbym dostawał hajs za wpisy krytykujące morderców, to dla mnie byłby to najszlachetniejszy rodzaj kary. Nie jestem antykomunistą, nie krytykuję zaciekle każdego, kto był w PZPR czy popierał PRL, czy nawet był współpracownikiem SB, bo życie jest jakie jest. Ale moja ocena #!$%@? należących do SB czy szumowiny pokroju Urbana, które żyły z mordowania i poniżania ludzi, jest jednoznaczna, tutaj nie ma usprawiedliwień.
  • Odpowiedz
Należał do PZPR a Urban nie. Tak samo za coś Piotrowicz brązowy krzyż zasługi musiał dostać, Urban takiego w swojej kolekcji nie posiada.


@warpig566: Ale Piotrowicz nie współpracował przy masowym mordowaniu Polaków, a Urban robił, jako rzecznik prasowy rządu, biorąc w tym udział analogiczny do Goebbelsa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Fan_Morawieckiego: Urban nie miał analogicznej władzy jak Goebbels, nie dostawał poufnych informacji służb. Jakby tak było to PiSowskie sądy już dawno próbowały wnieść odpowiedni akt oskarżenia. Powiem więcej, taki akt mógłby pojawić się za czasów rządów Olszewskiego ale się nie pojawił a wiesz dlaczego? Bo to porównanie Goebbelsa i Urbana to porównanie z dupy. Dziękuję i pozdrawiam
  • Odpowiedz