Wpis z mikrobloga

Oszalałem! Ta książka nie przyniosła mi grosza zysku - musiałem do niej dokładać. Dlatego serce mi nie pęka, choć chciwa dusza wyje - Archidoxis Magica i inne traktaty są dostępne na stronie Manuału Zielarskiego w pełnej wersji do czytania dla wszystkich!

Jedyne o co proszę, to o rozpowszechnianie informacji, aby jak najwięcej osób mogło się zapoznać z tą fascynującą, historyczną pozycją.

"Słynny szesnastowieczny lekarz Paracelsus jest znany dzięki frazie „dawka czyni truciznę”. Niestety, jego dzieła nie zostały do tej pory należycie opracowane w języku polskim. Książka zawiera trzy przetłumaczone traktaty Paracelsusa dotyczące alchemii, medycyny, magii, teologii oraz chemii i przyrody. Pozycja została wzbogacona o liczne ilustracje, dodatkowy tekst poświęcony kulinarnej pasji Nostradamusa oraz słownik wyrazów trudnych."

PS. Trzeba chwilkę odczekać, czytnik musi załadować treść!
Link: https://manualzielarski.pl/2020/04/archidoxis-magica-i-inne-traktaty-pelen-e-book-uwolniony.html

#manualzielarski #ksiazki #historia #magia #ciekawostki
Pobierz Praktisch - Oszalałem! Ta książka nie przyniosła mi grosza zysku - musiałem do niej d...
źródło: comment_1585909933QU1F20I1HtJVCFpB0t0ViE.jpg
  • 14
@Praktisch: bardziej mnie interesuje ten uwolniony z wczoraj o kawach roślinnych, prześlesz?

jeszcze jest stara kwestia blokowania na Twojej stronie zaznaczania tekstu.
nie piszesz o rzeczach trywialnych i przeciętny czytelnik nie rozumie wszystkich użytych słów. brak możliwości zaznaczenia trudnego słowa i wyszukania go w Internecie jest uciążliwa, zwłaszcza na tablecie i komórce, gdzie trzeba się przełączać między aplikacjami albo tabami, żeby przejść do Google albo słownika.