Wpis z mikrobloga

@Miszcz_Joda: czy ja wiem, gry rozwijają. Ja tam wolę grać niż latać za psem z aparatem xd ale co kto lubi. Czy w takich operacjach się robi serię zdjęć szybciutko i wybiera najlepsze? Czy trzeba refleksem się wykazać?
@Miszcz_Joda: No widzisz bo grasz w jakieś gówno pewnie, gry moga rozwijać, np. wiele z nich rozwija logiczne myślenie. Albo np. możesz poszerzyć znajomość kultury innych krajów, wiedzę ogólną, podszkolić język czy po prostu poszerzyć lekko horyzonty. Każdy lubi co innego i żadne nie jest ambitniejsze więc proszę przestać #!$%@?ć.
@Miszcz_Joda no to dowiadujesz się faktów na temat 2 wojny światowej, i ćwiczysz refleks, szybkie podejmowanie decyzji, myślenie strategiczne, koordynację oczy/mózg/ciało, wyobraźnie i planowanie przestrzenne, w różnych kombinacjach zależnie od gatunku gry. Nie mówię że to lepsze niż czytanie podręczników, trening, lub rozmowa z obcokrajowcem (chociaż pewnie w niektórych przypadkach tak), ale na pewno w pewnym stopniu rozwija.
@Miszcz_Joda: > już nam się ładnie zaprezentowałeś. Przekleństwa w żaden sposób nie umniejszają wartości wypowiedzi, a jeśli chodzi o kulturę to akurat twój komentarz o ambicji jest najbardziej chamską rzeczą jaką dziś czytałem. A co do tematyki drugiej wojny swiatowej to przez ostatnią dekadę wyszło może 5 gier z tej tematyki wartych uwagi, także mam rację że grasz po prostu w gry nie warte uwagi i patrzysz przez ich pryzmat na