Wpis z mikrobloga

Jak rozwiązać problem kolejek w sklepach i starych bab? Niech stare baby robią zakupy młodym pracującym xd
Dlaczego?
1. Stare baby i tak się nudzą w domu i nie pracują
2. Stare baby uwielbiają kolejki
3. Stare baby nie boją się wirusa
4. Stare baby mają wolne dwie godziny na zakupy
5. Stare baby i tak uwielbiają robić zakupy, nawet mimo wolnych godzin
6. Młodzi pracujący ludzie nie mają czasu na stanie w kolejkach
#heheszki #koronawirus #covid19 #2019ncov #bekazpisu
  • 44
  • Odpowiedz
@gnt_1 moja babcia też nie potrafi zrozumieć że trzeba siedzieć w domu, to chyba mentalność ludzi starszych. Kilka dni temu chciała wysłać dziadka po drożdże bo potrzebuje do babki na święta, dzień później chciała go wysłać po ryż bo na święta chce robić gołąbki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Endrju9: myślę że to po części kwestia słabego planowania i braku pamięci bo wystarczyłaby jedna wizyta po wszystko i można siedzieć w domu
  • Odpowiedz
@gnt_1: To powinni zrobić rodzice ale dobra ja ci wytłumaczę bachorze; starsi pomagają w opiece nad dziećmi i też nie mają czasu bo przy ich możliwościach i obciążeniu jakie dzieci niosą to jest spory wysiłek. Nie kupują też na zapas bo nie mają forsy. Dlatego muszą kupować po trochu. Niektórzy musieli zrezygnować z lodówki i dlatego biorą po kilka plasterków szynki np.
  • Odpowiedz
@gnt_1: Tylko Tomasz Hajto byłby w stanie im dać nauczkę poprzez przejeżdżanie starych bab przy sklepach. Bohater, którego potrzebujemy, ale nie zasługujemy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Niech mi ktoś wytłumaczy czemu seniorzy łażą po sklepach w godzinach nie przeznaczonych dla nich? Mam się do roboty spoznic bo o godzinie 9.50 stoją sobie tacy w kolejce a jeden po drugim wychodzi z siatami na cały miesiąc. WTF? Ludzie starsi są najgorsi, nie słuchają nic, mają innych za winnych całej sytuacji i mają swój los i innych w *upie. Dobrze że zrobili zakaz wejścia do parku, bo idąc z pracy
  • Odpowiedz
@gnt_1: mówię do mojej matki niech siedzi w domu a zakupy jej zrobi moja siostra bo mieszka obok. Nie. Broń boże. Bo ona musi objechać całe miasto bo bułki kupuje w jednym sklepie, mięso w innym itd. Jak widać "stara baba" w niej jest silniejsza niż chęć życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gnt_1: To powinni zrobić rodzice ale dobra ja ci wytłumaczę bachorze; starsi pomagają w opiece nad dziećmi i też nie mają czasu bo przy ich możliwościach i obciążeniu jakie dzieci niosą to jest spory wysiłek. Nie kupują też na zapas bo nie mają forsy. Dlatego muszą kupować po trochu. Niektórzy musieli zrezygnować z lodówki i dlatego biorą po kilka plasterków szynki np.

@animoji: tak xd codziennie dostają emeryturę
  • Odpowiedz
Niech mi ktoś wytłumaczy czemu seniorzy łażą po sklepach w godzinach nie przeznaczonych dla nich? Mam się do roboty spoznic bo o godzinie 9.50 stoją sobie tacy w kolejce a jeden po drugim wychodzi z siatami na cały miesiąc. WTF? Ludzie starsi są najgorsi, nie słuchają nic, mają innych za winnych całej sytuacji i mają swój los i innych w *upie. Dobrze że zrobili zakaz wejścia do parku, bo idąc z pracy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gnt_1: nie stać ich na straty. Twój łeb zdaje się być jednotorowy. Ciekawe co sam ostatnio zaplanowałeś, że im tak każesz.

@animoji: typie jakoś ja nie mam potrzeby codziennie iść po jedną bułkę i żyję a kokosów nie zarabiam xd
  • Odpowiedz