Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@V_I_B_E_S Mam chłopaka, ale i tak wpadaj do mnie Sywell Northamptonshire ;) Króliki i szczury wielkości kota tutaj biegają, więc będziesz miał na co polować ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@smoczewski
@Niewiemja
Będzie fajnie. Fakt że czeka mnie sporo nauki, ale jestem pewna że miejscowa społeczność mi pomoże. Jeden sąsiad ma hodowle dżdżownic, kolejny bardzo dorbą szkólke z nasionami i sadzonkami, kolejny sprzedaje koński obornik po 50p za worek ;) W planach mam uprawiać troszkę więcej i w przyszłym roku sprzedawać nadmiar po znajomych ;)
  • Odpowiedz
Ziemniaki odpadają ale moja urodzrodzina utrzymuje się z ogrodnictwa także jakby jakieś pytania choroby NT uprawy pomidora ogórka rzodkiewki marchewki i pietruszki to spokojnie możesz pisać :) wiadomo wszystko w necie ale tak zapobiegawczo możesz zapisać sobie mój nick ;)
Powodzenia i szanuje!
  • Odpowiedz
@elsaha Wkładasz roślinę do ziemi i już( ͡º ͜ʖ͡º) Ewentualnie czasem podlewasz. Mieliśmy kiedyś kawałek ogródka, w którym po poprzednich właścicielach został taki tunel i sporo na wpół zdziczałych roślinek. Zaopiekowaliśmy się tym, dosialiśmy swoje i rosło bez żadnej wiedzy ogrodniczej. To się nie może nie udać.
  • Odpowiedz