Wpis z mikrobloga

@chosenon3: Akurat Liitokale mogę polecić, mam tej firmy aku już dłuższy czas i to zielone (a one są słabsze prądowo) żaden nie spłonął ;).

Nawet wagowo jak położysz to są one dużo cięższe niż takie zwykłe barachło ;)
  • Odpowiedz
@chosenon3: Cytując jeden z komentarzy (a jest tam ich wiele).

Wszystkie 10 sztuk mają pojemność powyżej 3100mAh. Testy robione na liitokala lii500 Bardzo dobre baterie do e-papierosa. Używam je od kilku lat. Mi średnio jedna wystarcza na 1rok
  • Odpowiedz
@Prostozchin: Właśnie czytam komentarze i faktycznie dobre opinie, ale 1 rok na akusa w Epapierosie to nie są mecyje :P Mam kilka par lg i śmigają już kilka lat bez mocnych strat. Szkoda, że 2 miechy wysyłka, bo bym wziął w sumie dwie na próbę.
  • Odpowiedz
Wydają się ok od nowości, jednak po roku żywotność drastycznie spadła. Mój 5letni vtc5 trzyma znacznie dłużej niż roczna liitokala :( Ale krótkoterminowo dobre ogniwa, nic nie wybucha etc
  • Odpowiedz
Uwaga na ten sklep, właśnie skończyłem pisać spór, zamówione w styczniu a spakowane wczoraj i 35 dni w dostawie. pisza że cło im to trzyma jak nawet tego nie spakowali. BARDZO DŁUGIE TERMINY DOSTAW, jeszcze ich nie dostałem wiec nie powiem nic o parametrach prądowych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Uwaga na ten sklep, właśnie skończyłem pisać spór, zamówione w styczniu a spakowane wczoraj i 35 dni w dostawie. pisza że cło im to trzyma jak nawet tego nie spakowali. BARDZO DŁUGIE TERMINY DOSTAW, jeszcze ich nie dostałem wiec nie powiem nic o parametrach prądowych

@dsctom: mi w czasie pandemii doszło po 3 tygodniach
  • Odpowiedz
@StanislawAniol: Hmm ktoś bezczelnie skopiował moją wrzutę na wykopie na pepper, by było lepiej nawet 99% tekstu mojego skopiował.
Oczywiście chodzi mi ten wpis z tymi aku co umieściłem w pierwszym wpisie Liitokali a nie test ;)
  • Odpowiedz