Wpis z mikrobloga

To jest ponury żart...
Bracik był oddać dzisiaj krew i rano po godz. 10 poszedł po bułki do #zabka .
Mimo pustego sklepu kierowniczka poprosiła go o wyjście bo podobno Straż Miejska jeździ i daje mandaty za nieprzestrzeganie zakazu. Pusty sklep, ale nie i wuj bo takie prawo. Nie mam pretensji do kobiety, nie jej wina. Szkoda tylko, że bracik musiał specjalnie lecieć po godz. 12 i ponownie narażać się na infekcję...
Jutro, albo pojutrze sam pójdę i zobaczę jak to wygląda.

Ten zakaz jest tak z dupy i pisany chyba przez osoby, którym zakupy robi im SOP... ()
#bekazpisu #koronawirus #gorzkiezale #polityka
piaskun87 - To jest ponury żart...
Bracik był oddać dzisiaj krew i rano po godz. 10 ...

źródło: comment_1585854283oQk2vsijlTsKT6Xh3HRoVy.jpg

Pobierz
  • 7
@piaskun87: skoro sklepy mają zakaz obsługi klientów ponizej 65 roku życia od godziny 10 do 12 po jaką cholerę chcesz pójść i sprawdzić jak obsługa zareaguje na Twoją obecność, sama jestem kasjerką w żabce i #!$%@? mnie strzela jak muszę prosić 10 osobę z rzędu o opuszczenie sklepu. To nie nasza wina, ale siedź w tych godzinach z tyłkiem w domu i nie truj nam życia, dosyć się naprosimy o zakładanie
@piaskun87:Niestety ale to prawda. Mamy nakaz wypraszania klientów poniżej 65 roku życia. Chore ale co zrobić. Tym bardziej że duża część osób starszych i tak przychodzi wtedy kiedy im się podoba a nie w wyznaczonych godzinach ( ͡° ʖ̯ ͡°)