Wpis z mikrobloga

Tak dla wszystkich tych którzy myślą że zarobią bo Gola odkrył jeden prosty sposób żeby ZAŁOBIĆ 100%
Ten pan tutaj to Rafał Zaorski - prawdopodobnie jeden z najlepszych Polskich traderów, na streamie na żywo zrobił z 97k ponad 1.2mln w ciągu tygodnia, tutaj ma swoje ostrzeżenie
https://www.facebook.com/zaorski.rafal/posts/10206358084827211

Pamiętajcie profesjonalni gracze robią grubą kasę na rynku, nie muszą się szmacić na szkolenia po kilkaset złotych albo naganiać na programy partnerskie brokerów.

Zostawcie rynki finansowe bo was #!$%@? zmiotą z planszy

#famemma #wojtekgola #gielda #forex
  • 28
@PaniczKajzerka: A widzisz ich obrót typie? xD Poza tym głównie koszta to USŁUGI OBCE. Tego się nie wlicza w obrót finansami. Nie wiem do czego on używa tej spółki, ale raczej nie do aktywnego tradowania. Równie dobrze może na spółkę wynajmować biuro trading jamu jako jedyną działalność.
@KochanekAdmina: Widzę, że kolega bardziej obyty w temacie inwestowania. Poradź coś, planuje od dłuższego czasu, szczerze od ponad 2 lat by zainwestować i zacząć działać na giełdzie.
Pierwszy raz sam zarejestrowałem się na jakieś platformie giełdy i za kilka godz otrzymałem stamtąd telefon pytanie teraz czy jest się czego bać inwestując (980 PLN) pierwszej inwestycji z tym "opiekunem"?
Nie zostanę oszukany?
Pierwszy raz sam zarejestrowałem się na jakieś platformie giełdy i za kilka godz otrzymałem stamtąd telefon pytanie teraz czy jest się czego bać inwestując (980 PLN) pierwszej inwestycji z tym "opiekunem"?

Nie zostanę oszukany?


@ZPoetaZ: Nie mam pojęcia, ostatni raz odebrałem telefon od brokera w 2014 to naganiał mnie na akcje alibaby bo debiutowała. Akcje zaczęły rosnąć dopiero po 3 latach. W perspektywie czasu byłbym zarobiony, ale znając siebie wtedy to
JA NIE STRACĘ TYLKO ZYSKAM


@ZPoetaZ: xD i pewnie dlatego marnują życie w jakimś biurze maklerskim zamiast #!$%@?ć rynek? xD

Podałem ci pozycje. Warren Buffet - jeden z najbogatszych ludzi na globie jest uczniem Grahama. To jak Buffet to wprowadzenie strategi rozdział po rozdziale z książki Grahama. Tacy jak on nie tracą. Bez agresywnej gry, bez wmawiania że coś może tylko rosnąć. Chłodne kalkulacje w stabilne biznesy bez parcia na Tesle
@KochanekAdmina: Oni są tak namolni i pewni siebie, że wszelkie obrazy ich osoby nie przyniosą pożądanych efektów Ci odpiwiedzieliby "Zarabiam kilkadziesiąt tys miesięcznie" xD

No wiadomo wiedza tylko przyniesie korzyści, dzięki za polecenie tej książki