Wpis z mikrobloga

mieszkamy z dziewczyna w roznych miejscach, do tej pory jezdzilem do niej lub przyjezdzałem po nią i ją zabieralem do siebie. Czy w drugim przypadku mogę mieć problemy? Czy lepiej na jakis czas tylko jezdzic do niej? Dodam ze wolalbym zeby to bylo pol na pol, poniewaz u siebie sie czuje lepiej i na sama mysl ze przez najblizsze miesiace mielibysmy przebywac tylko u niej bierze mnie #!$%@? (,)
#koronawirus
typowywykopek - mieszkamy z dziewczyna w roznych miejscach, do tej pory jezdzilem do ...

źródło: comment_1585843076LvDOADWn8KOLydcrsewj0V.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Guan: @typowywykopek:

SAMOCHODY WIĘKSZE NIŻ 9-OSOBOWE
Ograniczenie dotyczy: przejazdów samochodami większymi niż 9-osobowe i zbiorowym transportem prywatnym.

Na czym polega? W samochodzie powyżej 9 miejsc siedzących maksymalnie połowa
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: jak najbardziej jest to nie zgodne z konstytucja, ale kare i tak dostaniesz - komornik ściągnie z ciebie, a później mozesz isc do sadu i dochodzic swoich praw - witamy w panstwie pis.
  • Odpowiedz
witamy w panstwie pis.


@Guan: to nie panstwo pis, to regulacje obowiazujace obecnie na calym swiecie. Zalozenie jest jedno...siedziec na tyłku.

Na cholere kombinujecie jak to ominac? we wloszech i hiszpanii tez kombinowali i maja po 900 trupów dziennie na korone.
  • Odpowiedz
@typowywykopek: rozporządzenie zezwala na poruszanie się w celach "zaspokajania niezbędnych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego, w tym uzyskania opieki zdrowotnej lub psychologicznej (...) osoby najbliższej" a osobą najbliższą może być "osoba pozostająca we wspólnym pożyciu" (osoba, z którą łączą cię więzi duchowe/emocjonalne, fizyczne lub gospodarcze)

tak więc jedziesz po to, żeby wspomóc osobę najbliższą, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa nawet stosując to rozporządzenie tego typu przejazd jest dozwolony
  • Odpowiedz