Wpis z mikrobloga

Żółtą linią nakreśliłem dzienną liczbę testów i naniosłem na wykres potwierdzonych przypadków w kraju. Nie wierzcie tym #!$%@?, pokażcie rodzicom, dziadkom jak to wygląda na prawdę. Ten chory rząd będzie walczył o koryto traktując Polaków jak gówno, gardząc ich życiem i wyciągając z ich kieszeni ostatnie grosze. Przypomnę że w Krakowie już brakuje testów, spowolnienie wzrostu zachorowań to wyłącznie iluzja spowodowana wieloletnimi zaniedbaniami rządu oraz ukrywaniu z premedytacją faktów przed opinią publiczną.
#koronawirus #polska
Pobierz lhotse89 - Żółtą linią nakreśliłem dzienną liczbę testów i naniosłem na wykres potwie...
źródło: comment_15858088984L6YFByomlv3nXGzakAUN5.jpg
  • 10
@lhotse89: Ja powiem tyle - jeśli testy dają ok. 5% wykrywalności to znaczy, że ich liczba jest w miarę optymalna. Gdyby 95% testów dawało wynik pozytywny to moglibyśmy mówić o niewystarczajacej ich liczbie. Problemem nie jest jak dla mnie liczba testów tylko to, że wiele osób przechodzi covid bezobjawowo i może nieświadomie zarażać. Nie można też przetestować całego społeczeństwa bo po pierwsze byłby chaos logistyczny i niektórzy mogliby za długo czekać